Лацио изхвърли Интер за купата (видео)

OFFNews 31 януари 2017 в 23:54 2139 0

Лацио хвърли бомбата за купата на Италия, като би 2:1 Интер насред Милано. Така "орлите" спряха серията на домакините от 9 поредни победи.

Фелипе Андерсон през първата част и Лукас Билия от дузпа реализираха двете попадения за римляните. Марко Брозович намали за Интер в края на срещата.

Двата отбора завършиха с по 10 души. След почивката червените картони получи първо Жоао Миранда от "нерадзурите", а после и Щефан Раду (Лацио).

Доста лековато подходи треньорът на Интер Стефано Пиоли, който остави резерви Икарди и Жоао Марио. Той явно ги пази за гостуването на Ювевнтус в шампионата тази неделя.

Така римляните се присъединиха към компанията на Наполи и Ювентус, като вече са полуфиналисти. Очаква се утре това да стори и Рома. Столичани имат наглед лесно домакинство срещу Чезена.