Япония и Сенегал със самоубийствено реми

OFFNews 24 юни 2018 в 20:59 2561 0

Отборите на Япония и Сенегал завършиха наравно 2:2 за радост на Полша и Колумбия в двубой от група Н на световното първенство в Русия.

Двата тима бяха спечелили първите си мачове, като Сенегал надви Полша, а Япония - Колумбия, с по 2:1 и победителят днес щеше да си осигури класиране на осминафиналите.

Това обаче не се случи и сега развръзката остава за последния кръг, който се очертава изключително интересен, ако Полша и Колумбия също не се победят, тъй като потенциално и четирите отбора могат да имат по 4 точки и всичко ще се решава по допълнителни показатели.

Сенегал стигна първи до гол чрез Садио Мане в 11-ата минута. Японците се върнаха в мача чрез Такаши Инуи, който малко по-късно пропусна да изведе тима си напред.

Африканците поведоха в 71-ата мина с гол на Муса Ваге, но равенството беше възстановено от ветерана Кейсуке Хонда шест минути по-късно.