Отборът на Витоша (Бистрица), воден в атака от премиера Бойко Борисов, спечели титлата при ветераните. “Бистришките тигри” победиха бургаския Нефтохимик с 6:3 във финала, игран в Стара Загора на стадион “Трейс Арена”, съобщава Спортал.
Бойко Борисов се отчете с хеттрик за “Бистришките тигри”. Премиерът реализира първия си гол в 47-ата минута след точно изпълнение на 11-метров наказателен удар. В 71-ата минута Борисов вкара гол с десния крак след силен изстрел под напречния стълб. Две минути по-късно той оформи своя хеттрик на опразнена врата след карамбол в наказателното поле на Нефтохимик.
Първото полувреме завърши при резултат 2:0 за символичните гости от Витоша - головете вкара Светльо Петров, а за първото попадение, отбелязано с глава, асистира Борисов.
През втората част отборът на "Бистришките тигри" поведе в резултата с 4:0 след попадения на Денис Пасхалис и Борисов, след което бургазлии върнаха едно попадение. Бойко Борисов реализира още два гола, извеждайки тима си до комфортното 6:1 минути преди края на двубоя. Ветераните на Нефтохимик обаче отбелязаха две бързи попадения чрез Милен Христов и Диян Петков, правейки загубата си по-почетна.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18192
3
29.05 2018 в 09:12
27061
2
29.05 2018 в 07:22
Отговор: Може , ако вторият почне да бяга в обратна посока, в момента , в който види първия.
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му
Никола Цолов се запътва към Формула 1, пишат испански медии
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел