Фенове на ЦСКА твърдят, че отборът на Лудогорец е оставил съблекалнята си на стадион "Българска армия" в голям безпорядък. Те се възмущават от поведението на гостите от Разград.
Появиха се снимки, на които се виждат множество отпадъци, сред които и много спринцовки.
"Ето с какво са се сблъскали на стадиона след мача. Това е образцовото поведение, европейски манталитет и световен професионализъм от страна на десеткратния шампион.
Спринцовките и многото боклук ще бъдат почистени, но те не могат да измият петното, което си лепнаха на терена. 1:4!", пишат феновете.
Двубоят между ЦСКА и Лудогорец се проведе снощи, а столичният тим спечели с 4:1. Това бе първи успех за "червените" над хегемона в последните 10 години от 16 опита на "Българска армия".
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец