Ексклузивно Най-близкият съратник на Стивън Хокинг проф. Томас Хертог в студиото на OFFNews (видео)

Дунав разгроми "шейховете" в Разград

OFFNews 27 ноември 2016 в 17:17 1900 0

Дунав победи с 3:0 Нефтохимик в мач от 15-ия кръг на Първа лига, който се изигра в Разград.

Тимът от Русе изигра много силни начални минути и прекърши съпротивата на бургазлии още до 25-ата, когато вече водеше с три гола. Два попадения отбеляза Мирослав Будинов, а резултатът откри капитанът Диян Димов.

Силен мач изигра и крилото Антон Огнянов, който се отличи с две асистенции. Мартин Луков пък се завърна под рамката на вратата за Дунав, след като в предния мач бе предпочетен Станислав Атанасов, и запази вратата си суха.

След почивката отново Дунав бе по-активният тим на терена и пропусна да направи победата си още по-изразителна. Васил Шопов и Огнянов имаха добри възможности, но не успяха да ги реализират. Нефтохимик от своя страна също имаше две добри възможности, но Луков бе на мястото си.

Най-близкият съратник на Стивън Хокинг проф. Томас Хертог е в подкаста на OFFNews