Дунав и Етър се поздравиха с победи

OFFNews 19 април 2018 в 21:44 2176 0

Отборите на Дунав и Етър се поздравиха с победи в четвъртия кръг на Група “Б” на втората осмица на Първа лига.

Русенци сложиха край на поредицата си от 7 поредни мача без победа и се върна в борбата за третото място в плейофната група, след като победиха с 1:0 у дома Локомотив (Пд). Единственият гол в срещата реализира Исмаил Иса през първата част.

Отборът на Етър пък постигна волева победа с 4:2 над Септември у дома. Играчите на Красимир Балъков постигнаха обрат, след като губеха с 1:2.

При резултат 2:2 те останаха с човек по-малко, след като Георги Сърмов получи два бързи жълти картона, но това не попречи на крайния успех.

Румен Руменов, Самб Бадара, Ерик Почански и Георги Пашов бяха точни за домакините, докато Асен Чандъров и Иван Стоянов вкараха за гостите.