OFFNews 17 май 2023 в 15:23 1447 0

цска

Снимка Официален сайт на ЦСКА

Най-добрият рефер получи най-интересната среща

Съдия номер 1 на България Георги Кабаков ще ръководи отново дербито между първия в efbet Лига Лудогорец и втория ЦСКА. След като беше ръководещ на срещата на стадион Българска армия, спечелена от разградчани с 1:0, сега Съдийската комисия го изпраща и в Разград.

Двата отбора се срещат в събота на стадион "Лудогорец Арена" във втория кръг от плейофите за титлата. Помощниците му са Мартин Маргаритов и Диян Вълков, с които Кабаков получава мачовете си от УЕФА.

Пловдивчанинът се справи със срещата, а най-обсъждана беше ситуацията в средата на второто полувреме, когато прибра двата отбора за 8 минути заради хвърлени предмети по Кирил Десподов. В крайна сметка с попадение на Игор Тиаго разградчани спечелиха с 1:0.

Георги Гинчев от Павликени пък е назначен на мача Славия – Арда, който може до голяма степен да определи и притежателя на 7-ото място, изпращащо на допълнителен плейоф за Лигата на Конференциите. Иво Андреев от София пък ще свири срещата между Черно море (Варна) и ЦСКА 1948.