Президентът на Българския футболен съюз Борислав Михайлов подаде оставка, която ще бъде представена пред членовете на Изпълнителния комитет на заседанието в петък, информира официалният сайт на БФС.
Това се случи само час след първоначалният му отказ на призива на премиера Бойко Борисов да се оттегли от ръководството на футболния съюз. Първоначално желанието на Борисов беше споделено от спортния министър Красен Кралев преди обяд. Малко по-късно в профила на министър-председателя във Фейсбук се появи и личният му призив към Михайлов.
"Позицията му (б.р. на Михайлов) е следствие от създалото се напрежение в последните дни; обстановка, която е в ущърб на българския футбол и на Българския футболен съюз.
След дългите години, прекарани на поста, и с множеството си контакти на високо международно ниво, г-н Михайлов изразява категоричната си готовност да продължава да помага за развитието на българския футбол по всякакъв начин", пише още в съобщението.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
19234
11
15.10 2019 в 20:39
21320
10
15.10 2019 в 17:24
17769
9
15.10 2019 в 17:11
11624
8
15.10 2019 в 16:43
11774
7
15.10 2019 в 16:34
Напред към нови футболни успехи..
С тоз нациолен отбор и туй първенство следващата ни цел е
България - Фарьорски острови - 0:6...
-5103
6
15.10 2019 в 16:18
18392
5
15.10 2019 в 16:12
18329
4
15.10 2019 в 16:10
18691
3
15.10 2019 в 16:07
18284
2
15.10 2019 в 16:02
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци