Френският полузащитник на Левски от близкото минало Седрик Бардон се завърна на стадиона, където минаха най-прекрасните мигове от футболната му кариера.
Любимецът на феновете е в София по бизнес и не пропусна да посети стадион „Виваком Арена Георги Аспарухов“.
Бардон бе посрещнат от изпълнителният директор Павел Колев, който му подари фланелка с номер 27, с която радваше привържениците на Левски по време на славната европейска кампания преди повече от десетина година.
Тогава "сините", водени от треньора Станимир Стоилов и шефа Наско Сираков, станаха първия български тим, достигнал до участие в Шампионската лига през 2006 година.
Французинът вчера получи и грамотата си по случай 100-годишния юбилей на Левски.
В същото време стана ясно, че новият полузащитник на Левски Франко Мазурек е получил почивка и не се включи в днешното сутрешно занимание на “сините” от лагера в Австрия. Причината е натрупана умора от пътуванията.
Следете новините ни в :



























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Борисов: Аз като станах за първи път премиер, нямаше мантинели (видео)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)
Версия: Арестуваната пияна жена след гонка в София е дъщеря на Орлин Алексиев (снимки)