България обърна Кипър и продължава да бъде непобедима в Лигата на нациите

OFFNews 13 октомври 2018 в 23:36 2522 0

Показахме характер! България победи Кипър с 2:1 в двубой от Лига С, Група 3 на турнира Лига на нациите, игран на стадион "Васил Левски".

Точни за "лъвовете" бяха Кирил Десподов и Тодор Неделев. И двамата се разписаха през вторите 45 минути, след като преди почивката националите ни изоставаха в резултата с гол на Кастанос.

България излезе единствено за победата в този мач, но въпреки че "трикольорите" победиха Кипър, трябва да се отбележи, че допуснаха твърде груби грешки в средата на терена и в защита.

Все пак футболистите на селекционера Петър Хубчев демонстрираха воля за победа и вече имат пълен актив от девет точки, след като победиха Словения и Норвегия в предишните си мачове. Кипърците имат една победа и са с три пункта.

Така България ще чака с приповдигнато настроение за трудното си гостуване на Норвегия след три дни в Осло.