Байерн Мюнхен загуби първия си по-сериозен мач в Бундеслигата. Миналогодишният хит Хофенхайм тресна 2:0 тима на Анчелоти и даде заявка за нов вълнуващ сезон.
За Хофе два гола вкара Марк Ут. Домакините имаха притежание от едва 34 процента на топката, но хич не се впечатлиха.
Анчелоти пусна след почивката тежката артилерия- Ариен Робен, Франк Рибери и Хамес Родригес. Но едва в края баварците стигнаха до 2-3 мелета.
Така Хофе се присъедини към елитната компания на Борусия Дортмунд и сензацията Хановер, които водят с по 7 точки след 3 кръга. Байерн остана с 6.
Други резултати от кръга: Аугсбург - Кьолн 3:0, Борусия М - Айнтрахт 0:1, Фрайбург - Борусия Д 0:0, Майнц - Байер Л 3:1, Волфсблург - Хановер 1:1.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел