Пореден представител на Босна и Херцеговина ще се присъедини към треньорския щаб на ЦСКА.
Очаква се днес в София да пристигне Бранко Окич. 51-годишният специалист е доста известно име в Германия, защото в залеза на кариерата си е най-възрастният играч в Бундеслигите. Той играе до 40 на третото ниво в Германия.
Бил е помощник-треньор във втория отбор на Ален, който се подвизава на шестото ниво в германския футбол. След това става наставник на юношите до 19 години, които са на второто ниво в Германия.
Отборът обаче е закрит, защото клубът влиза във Втора Бундеслига и се преструктурира школата му.
След това води Унтермюнхейм и Швабсберг в аматьорските групи на немското първенство, пише "24 часа".
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни