Шофьор се запали след челен сблъсък

Елица Мартинова 20 August 2012 в 09:24 1783 2
Изгорелият
Изгорелият "Форд Ка". Снимка: БГНЕС

Шофьор се е запалил в автомобила си, след като се е забил в ограда на къща край подлеза за Горна баня в София.

Около 8 ч. в понеделник сутрин шофьор с автомобил „Форд Ка” е връхлетял с висока скорост върху ограда на къща на бул. „Никола Петков”.

От сблъсъка колата се е запалила.

От пресцентъра на МВР съобщиха, че шофьорът е загинал на място. Самоличността му все още не е изяснена.

Водачът е бил сам в колата и при инцидента не са пострадали други граждани.

Пожарът вече е потушен, на мястото има полицаи, а движението в района е затруднено.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша