Новата ни анкета: Какво правите, когато сте пияни в ресторант?

03 October 2013 в 15:11 8936 15
Снимка sxc.hu
Снимка sxc.hu

Знаем, че белгийските ресторанти са хубави. Знаем още, че и шампанското там е хубаво. Знаем също така, че не е хубаво, когато персоналът на заведението реши да ти спре алкохола. Затова в новата ни анкета ви питаме: 

Какво правите, когато сте пияни в ресторант?

Възможните отговори са: 

Замерям сервитьорите с тапи

Заливам палачинките с олио

Опитвам се да се измъкна без да платя сметката

Плача за KLETA MAJKA BALGARIQ

Държа реч, за да събера фенове за моята партия

Бързам да се прибера, за да полея стайното цвете

Този път можете да изберете повече от един отговор в нашата анкета, която се намира в дясната част на сайта.

Съзнаваме, че предложените от нас отговори не са достъчни и затова очакваме и вашите предложения за отговор на въпроса Какво правите, когато сте пияни в ресторант? в коментарите под тази статия.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!