Снощното земетресение в София остави спомените за страх у мнозина.
Реалната картина за това какво се случи вчера след 3.00 часа е запечатана от стационарните камери на СДВР, които са част от видеонаблюдението на столицата. От сектор „Видеонаблюдение“ при столичната полиция предоставиха специално за OFFNews.bg някои от най-фрапиращите кадри, които показват разтърсената нощна София.
На някои от тях силата на труса може да се види ясно по силно тресящите се стълбове на уличните лампи и дърветата на площадите „Славейков“ и „Гарибалди“, както и в подлезите при Ректората и на бул. „Тодор Александров“ до католическата църква.
Полицейските камери са заснели и част от трафика по време на земетресението. От кадрите на кръстовището при Ректората ясно личи, че шофьорите с нищо не показват дали са усетили труса.
От СДВР обясниха, че днес сутринта трафикът е бил сравнително по-интензивен. Това може да се обясни с труса и това, че много хора по това време вече са били будни, а някои от тях вероятно са се запътили при свои възрастни роднини.
Вижте още видеа от нощта на земетресението ТУК.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
01.06 2012 в 13:39
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
22.05 2012 в 17:19
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
22.05 2012 в 16:47
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други
Андрей Гюров: ЦИК се опита да повтори Костинбродската афера
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни