Двама младежи са намушкани след масово сбиване пред "Макдоналдс" на бул. “Санкт Петербург” в Пловдив.
Боят е станал в близост до Аграрния университет в града като в него са участвали 8 души на възраст между 20 и 30 години.
Ранените са турски граждани и са настанени в болница - единият е с рана на бедрото, а другият - с рана на глезена
Останалите шестима участници в мелето са задържани, заяви пред Радио Пловдив шефът на Охранителна полиция Тодор Гребенаров.
В боя са участвали членове на две враждуващи групировки.
Побоят е спрян след намесата на моторизираните екипи на звено "Сигма".
За кратко мястото на инцидента беше отцепено от полиция и разследващи.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни