Финансовият министър Симеон Дянков прие представители на протестиращите митничари с час закъснение – срещата беше уговорена за 17:30 ч., а започна в 18:30.
Срещата е в отговор на писмо, което протестиращите внесоха днес.
Служителите на Централното митническо управление в Агенция "Митници" настояват за обяснение на преместването на централата от София в Русе.
Вчера няколкостотин служители направиха първия протестен митинг, който започна от сградата на Агенция „Митници“ и завеши под прозорците на финансовия министър. Към тях се присъединиха и служители на ИА „Морска администрация“, на които също им предстои преместване във Варна съгласно решението, станало известно като Реформата Дянков.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец