Автомобил Audi А8 се е самовзривил след нелепа катастрофа край Разград, съобщиха от Областната дирекция на МВР.
Инцидентът е станал около 17 ч. в неделя следобед близо до разклона за село Градина посока Студенец - Разград.
В колата са пътували 38-годишният водач и 45-годишният му спътник. И двамата са се отървали без наранявания.
Причина за катастрофата е станало бездомно куче, което внезапно излязло на пътя. Шофьорът искал да избегне сблъсъка с него и отклонил колата вляво от пътното платно, след което автомобилът паднал в 8-метрово дере.
Пътуващите в Audi-то успели да го напуснат, преди то да се самовзриви.
Пробата за алкохол на шофьора е била отрицтелна.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
24.09 2012 в 18:59
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му