Близо 17 500 лв. са похарчили за командировки министри, техните заместници, областните управители и шефове на държавни агенции през последните три месеца на 2012 г.
Бюджетът за разходите за командировки на изпълнителната власт за последното тримесечие на миналата година ще бъде гласуван на утрешното заседание на служебния кабинет (то беше изместено за четвъртък заради визитата на Марин Райков в Брюксел).
Сумата е съпоставима и дори по-ниска от тази за третото тримесечие на 2012 г., когато разходите за задгранични пътувания бяха 21 хил. лв.
От октомври до декември министрите и зам.-министрите са похарчили 7810 лв., а областните управители - 6953 лв.
Шефовете на държавни агенции са похарчили 1733 лв., а участниците в държавни комисии - само 970 лв.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
28.03 2013 в 01:23
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Спряха трамваите в Лайпциг до утре, след като жегата разтопи релсите
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо
Ден 474: Блато. Канадските дневници на Райна Александрова
Fibank с 2 отличия от 34-ото издание на конкурса "Банка на годината"
Гълъб Донев: Увеличението на винетката е едва 1,20 € на месец, не е стряскащо