Подобно на Варна, и в Стара Загора ще бъде издигната грамада от камъни в центъра на града, за да напомня за "борбата срещу мафията, завладяла държавата".
Протестът в града на липите е организиран от фейсбук групата "Стара Загора иска Оставка" под надслов "Край на диктатурата и гешефтурата". Исканията са: оставка на правителството, оставка на главния прокурор и предсрочни избори.
Демонстрантите ще се съберат в четвъртък от 18:30 ч. пред Областната администрация.
"Носете си камъни, за да започнем изграждането на грамада" - призовават организаторите на протеста.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия