Задържани са повече от 40 души за вандалски действия в Регистрационно-приемателния център в Харманли, а 4 полицаи са ранени с камъни, съобщи главният секретар на МВР Георги Костов.
Премиерът Бойко Борисов пътува към Регистрационно-приемателния център в Харманли, обявиха от правителствената информационна служба.
За да бъдат изтласкани демонстрантите в сградата, полицейските служители използваха водно оръдие, халосни и гумени патрони.
Има унищожено държавно имущество. Няма данни за ранени сред обитателите на центъра, каза главният секретар на МВР, който е в Харманли.
Не съществува пряка опасност за настанените в РПЦ – Харманли майки с деца. Служителите на МВР имат готовност да отговорят на евентуални нови провокации и ще останат на място, докато въдворят ред, категоричен е Костов.
Десетки жители на Харманли също са се събрали на протест пред Регистрационно-приемателния център.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18038
8
20.02 2017 в 12:43
18068
7
25.11 2016 в 09:07
18028
6
25.11 2016 в 00:06
83938
5
24.11 2016 в 23:36
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
35598
4
24.11 2016 в 23:26
Това обаче не прави заглавието по-малко нелепо.
35598
1
24.11 2016 в 23:02
Меченца взел ли е?
По-умерено със заглавията, плийз
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци