Лука Бресел е само на 3 фрейма от 1/8-финалите на Световното първенство, което се провежда в шефийлдския театър Крусибъл.
Белгиецът дръпна със 7:2 фрейма на Марко Фу в първата им сесия вчера вечерта. Световният номер 30 се изстреля с брейкове от 55, 109 и 94 точки и поведе с 5:0 на Фу.
Китаецът се опита да отвърне и все пак успя да намали прединината на Бресел, но все още се нуждае от осем в оставащите десет фрейма.
Суперзвездата Рони О'Съливан продължава напред в турнира, след като победи Гари Уилсън с 10:7 фрейма във втората сесия между двамата.
Ракетата в нито един миг не се пречупи, въпреки постоянните атаки на противника си и успя да удържи крехката си преднина през цялото време, като накрая направи хубав брейк от 90 точки и оформи крайния резултат.




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Pornhub разкри руската братушка: Гледат основно трансджендър порно
Насилник крещял на жена си, докато я пребива: Аз казах ли ти, че ако ме излъжеш, ще те убия
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години
''Зелено движение'' предлага намаляване на възрастта за гласуване от 18 на 16 години