Отпадането на Новак Джокович във втория кръг на Откритото на Австралия от узбекистанеца Денис Истомин предизвика вълна от коментари и търсене на причини за шокиращата загуба на световния номер 2.
Потребител в Туитър с псевдонима ПсевдоМакенроу обвинява за спада на формата на Джокович избраната от него безглутенова диета, която пък беше сочена за причина за възхода му преди време.
"Безглутеновите диети са рисковани, заради липсата на въглехидрати. Изглежда Новак буквално се топи", пише потребителят.
Други пишат, че причината може би е спрял допинга заради засилените проверки.
Според някои потребители той се е уплашил след наказанието на Мария Шарапова и е спрял да използва помощни вещества, с което се обяснява спада на формата му след "Ролан Гарос" 2016.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец