Пред Съдебната палата в София започна протест на Сдружение „Ангели на пътя“ срещу дългогодишното бездействие на институциите и в памет на всички загинали деца по българските пътища.


Протестът е организиран във фейсбук страницата на сдружението.

„Събираме се срещу дългогодишното бездействие на институциите, които обещават, но не спират смъртта. Ще запалим свещи. Ще пуснем балони и бели гълъби. Ще сведем глави в памет на онези, които никога повече няма да прегърнат своите родители“, пишат от сдружението.


В района на Съдебната палата в столицата има полицейски екипи. Движението в района е спряно и градският транспорт не се движи.


Протести са обявени пред всички съдебни палати в страната.

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец