Благо Джизъса остана без работа

OFFNews 01 June 2017 в 20:51 3957 0
Благо Джизъса остана без работа

Популярният с прозвището Джизъса бивш футболен национал Благой Георгиев обяви, че напуска изпадналия от Премиер лигата на Русия тим на Оренбург.

Договорът на техничаря изтича и той е свободен агент.

Футболистът, който се прочу с постъпката си в Рим, където надраска инициалите на себе си и любимата си Есмер с монета върху Колизеума, обаче не е притеснен от безработица.

“Имам 3-4 варианта, като в това число и трансфер в елитен клуб тук”, заяви 35-годишният халф пред “Спорт Експрес”.

Благо изигра много силен сезон, но имаше нещастието да пропусне наказателен удар в редовното време на реванша от баража срещу СКА-Харабовск. След това мачът стигна до дузпи, в които Оренбург отстъпи, с което изпадна.

В Русия бившият капитан на Славия е играл още за Терек, Амкар и Рубин.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Все повече руснаци напускат Крим. Фронтова линия с Камен Невенкин 24.06.2026