Силвестър Сталоун пристига в България за снимките на петата част на "Рамбо".
Първите снимки с масовката са насрочени за 17 септември. Малко след това трябва да пристигне и Сталоун, съобщи "24 часа".
Сцени от "Рамбо V" ще бъдат заснети още в Лондон и на Канарските острови.
Силвестър Сталоун участва в написването на сценария и е продуцент на филма.
В новия филм ветеранът от Виетнамската война ще се изправи срещу мексикански мафиоти, за да спаси отвлечената внучка на своя близка приятелка. Екшън героят открива мрежа за трафик на жени и заедно с американски журналист се опитват да спасят отвлечените.
Сталоун трябва да посети България отново през април 2019 г. за снимките на "Непобедимите IV", в който ще участват още Арнолд Шварценегер и Пиърс Броснан.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни