Пуснаха Селена Гомес от психиатрията

OFFNews 08 November 2018 в 11:11 4028 0
Пуснаха Селена Гомес от психиатрията

След месец терапия Селена Гомес излиза от психиатричната клиника, в която влезе заради нервен срив, съолщана Cosmopolitan.

Феновете спекулират, че причината за нервната криза е новата любов на Джъстин Бийбър - Хейли Болдуин.

26-годишната актриса влезе в специализирана болница на Западния бряг, където се подложи на диалектическа поведенческа терапия. Тя е описвана като терапия, която повлиява различни психически нарушения.

Преди година тя преживя бъбречна трансплантация. Нервният срив последва след като изследванията на звездата показали много ниски стойности на белите кръвни телца. В края на септември тя постъпи в клиника в Лос Анджелис, за да се установи причината за резултатите.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    С раздаване на пари раждаемост не се подобрява