Лейди Гага съобщи в профила си в социалната мрежа Twitter, че ще дари 1 милион долара за пострадалите от ураганите Харви, Ирма, Хосе, Мария и от земетресението в Мексико Сити.
Певицата получи похвала от почитателите си, много от които я нарекоха "кралицата на благотворителността" и "ангела на щедростта", съобщи Дейли мейл. Междувременно здравето на звездата се подобрява от ден на ден.
Певицата сподели и информация за здравословното си състояние с нетърпеливите си фенове в събота, тъй като се бори със фибромиалгия, причиняваща хронична болка. Гага разказа, че вече се чувства много по-добре.
На 14 септември певицата бе хоспитализирана и трябваше да отложи европейското си турне.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец