Прокурор, набил жена на паркинг в Самоков, стана обвиняем.
Софийска градска прокуратура започна досъдебно производство срещу магистрата за извършени хулигански действия, отличаващи се с изключителен цинизъм, съобщиха от СГП.
Установено е, че на 12 юни на паркинг в Самоков прокурор в Района прокуратура в града е извършил хулигански действия и нанесъл побой на свидетелката Д.Г. Пострадалата е настанена в лечебно заведение.
Магистратът е призован на 17 юни за привличане към наказателна отговорност и разпит в качеството на обвиняем.
Към настоящия момент са извършени първоначалните процесуално-следствени действия и разследването по случая продължава.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен