Загубихме мача за бронзовия медал по волейбол

Виктория Викторова 08 юли 2012 в 20:22 1359 0

Снимка: БГНЕС
България загуби мача за бронзовия медал в Световната лига по волейбол срещу Куба с 3:2 гейма. Първият гейм от мача, проведен в софийската зала "Арена Армеец", завърши със загуба за нашенците с 25:18 точки. Следващите два гейма обаче бяха в наша полза с 25:19 и 25:23. Четвъртият гейм се оказа печеливш за гостите с резултат 25:23, като решаващият, пети гейм завърши 15:12 точки за Куба. Кубинците играха в малкия финал на Световната лига за седми път, като само два пъти бяха печелили бронзовите медали преди. Стартовите състави на двата отбора бяха в следния вид: България: Георги Братоев, Владимир Николов, Валентин Братоев, Тодор Алексиев, Виктор Йосифов, Теодор Тодоров - Теодор Салпаров-либеро Старши-треньор: Найден Найденов Треньор: Камило Плачи Куба: Йоандри Диас, Вилфредо Леон, Роландо Сепеда, Хенри Бел, Исбел Меса, Хорбер Кинтана - Кейбил Гутиерес-либеро Старши-треньор: Орландо Блекууд Треньор: Идалбер Валдес.