Три години дисквалификация получи аржентинският ръгбист Бруно Андрес Дольоли за изключително немъжката си постъпка по време на мач от италианското първенство по ръгби между Виченца и Валсугана.
Грубиянът скочи в гръб на съдийката на мача Мария Беатриче Бенвенути и я повали на тревата. Тя му показа жълт картон, а след мача влезе в болница със сериозна травма на шията и врата, получена от рязкото сгъване и разгъване на прешлените.
От Виченца веднага отстраниха от тренировки и мачове аржентинския грубиян, а федерацията му наложи най-суровото наказание от 20 години насам.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец