Ювентус отстрани Реал

ОFFNews 13 май 2015 в 23:39 4048 1

Ювентус отстрани Реала (Мадрид) на полуфинала на Шампионската лига.

Реал (Мадрид) и Ювентус завършиха 1:1 в реванша от полуфиналите на Шампионска лига, но италианският тим продължи към финалите заради победата си с 2:1 в първия мач в Торино.

Кристиано Роналдо откри резултата в 23-ата минута след точно изпълнена дузпа. Алваро Мората изравни в 57-ата минута.

Ювентус имаше шанс и да победи, но Погва изпусна чисто положение в последните минути на мача.

На финала Юве ще срещне Барселона, която вчера загуби от Байерн (Мюнхен) с 2:3, но с общ резултат 5:3 се класира за финала.

Реал: Икер Касияс, Даниел Карвахал, Рафаел Варан, Серхио Рамос, Марсело, Иско, Тони Кроос, Хамес Родригес, Гарет Бейл, Карим Бензема, Кристиано Роналдо

Ювентус: Джанлуиджи Буфон, Стефан Лихтщайнер, Леонардо Бонучи, Джорджо Киелини, Патрис Евра, Андреа Пирло, Пол Погба, Клаудио Маркизио, Артуро Видал, Алваро Мората, Карлос Тевес