Празненствата за световната купа в цяла Германия продължават с пълна сила, а стотици хиляди фенове на бундестима посрещнаха днес в Берлин играчите, спечелили Мондиала.
Отборът на Германия кацна преди часове в в родината си и потегли към центъра на Берлин със специално оборудван ТИР с платформа.
These Vines of #GER players walking out to their fans is fantastic: https://t.co/xxsOgB7WO3 more here: http://t.co/dHNoimHrGp
— Roberto Kusabbi (@RKTweets) July 15, 2014
В центъра на столицата има и огромна сцена, на която един по един шампионите се качваха и празнуваха със своите сънародници.

The scenes in Berlin right now. #GER pic.twitter.com/pKXya48P8f
— Footy (@Footy) July 15, 2014

Марио Гьотце празнува с титлата

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15.07 2014 в 18:31
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Демографът Магдалена Костова: С раздаване на пари раждаемост не се подобрява
В 16 ч. министърът на финансите представя Бюджет 2026
Спряха влаковете в цяла Германия
Еньовден е, днес не се работи, хиляди черпят за имен ден