
В началото на следващата седмица правителството ще предложи пакет за споразумение на медицинските сестри, заяви премиерът Бойко Борисов по повод на протеста и гражданското неподчинение на пет сестри, които повече от 24 часа останаха барикадирани в сградата на бившия Партиен дом, където се провеждат заседанията на комисиите към Народното събрание.
Днес, на Тодоровден, той бе в шуменското село Пристое, където се провежда традиционно надбягване с коне - кушия.
Премиерът отново подчерта по повод протеста на медицинските сестри, че "огромна част от обещанията сме ги свършили", така че "аз съм проявил уважение към тях".
"Вчера пратих министри, зам.-министри и т.н. Със синдикатите официалните ние работим. И един пакет ще предложим след понеделник, да видим как ще се разберем“, заяви премиерът.
Следете новините ни в :

























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Защо Индия се отказа да купува руските изтребители Су-57
Израел отхвърли плана на Тръмп за Газа
Българска компания участва в трансфер на ракети и боеприпаси от Турция за Украйна
Външната министърка насрочи среща с украинската посланичка заради дрона