В Русия пуснаха на пазара сладолед "Обамка" - в превод "Малкият Обама".
Сладоледът е с шоколадова глазура. На опаковката е изобразено афроамериканче с обица на ухото, което държи сладолед.
Според производителя сладоледите са предназначени за деца и на цялата поредица ще има симпатични герои на опаковките.
По отношение на името пък те обясняват, че избрано, за да е запомнящо се и няма друга цел.
„За хората с богато въображение името на сладоледа може да породи различни асоциации”, обясняват от компанията производител.
Компанията е базирана в Красноярск, Сибир.
В града преди седмици беше открито и кафене, вдъхновено от руския президент Владимир Путин, където ликът на американския президент Барак Обама е върху тоалетната хартия, а изтривалката изобразява американското знаме.




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
69999
10
07.05 2016 в 20:43
19249
9
07.05 2016 в 20:09
83938
8
07.05 2016 в 19:40
Еми правилно са го кръстили какво?
18001
6
07.05 2016 в 17:48
83938
5
07.05 2016 в 17:06
18205
4
07.05 2016 в 16:07
69999
3
07.05 2016 в 16:04
Тя според теб явно знае, че не МУ е....малък:)))))))
19546
2
07.05 2016 в 16:03
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други