Протест пред парламента, заграждения няма

OFFNews 24 July 2014 в 13:35 4459 2
Протест

Минути, след като Народното събрание прие оставката на правителството "Орешарски", граждани започнаха да се събират край сградата на парламента.

Тази сутрин районът край Народното събрание бе отворен за движение и гражданите, дошли да отбележат оставката, успяха да стигнат до самата сграда.

Те са се събрали в празнично настроение на тротоара между сградата на парламента и градинката до СУ "Св. Климент Охридски".

За да следят за обществения ред, около протестиращите се събраха двойно повече полицаи. За пръв от м ного време насам гражданите имат видимост към входа, откъдето влизат и излизат народните представители.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Д-р Семерджиев: Здравеопазването е концесия на ГЕРБ, ще получим още от същото