Всички листи за парламентарните избори на 9 юни в 6 МИР-Враца

OFFNews 08 май 2024 в 12:50 4491 0

Враца

Снимка Архив

Враца

Публикуваме всички регистрирани листи на партии и коалиции за 6 МИР - Враца за участие в парламентарните избори на 9 юни.

Избирателният район дава 6 мандата.

ПП „Българско национално обединение“

1. Калин Гошев Кръстев
2. Ивайло Милчев Кюпарски

ПП „Български национален съюз „Нова демокрация“

1. Мартин Иво Илиев
2. Данаил Николаев Иванов
3. Тихомир Тихомиров Тодоров
4. Петър Емилов Петров
5. Адриан Богданов Суев
6. Данаил Тодоров Данев

ПП „Глас народен“

1. Борислав Николаев Маринов
2. Цветан Ангелов Янкуловски
3. Райна Сашова Ангелова

ПП „Има такъв народ“

1. Иван Руменов Клисурски
2. Цоло Йотов Цолов
3. Климент Кирилов Иларионов
4. Пламен Владимиров Панчев
5. Илиян Мариов Иванов
6. Деница Георгиева Каменова

ПП „Движение за права и свободи“

1. Валентин Йовков Тончев
2. Каролина Симеонова Кьолер
3. Христо Найденов Найденов
4. Марин Иванов Цветков
5. Стефан Пламенов Вълков
6. Мехти Сашев Димитров
7. Христо Иванов Иванов
8. Светлин Николаев Герасимов
9. Стефан Димитров Ангелов
10. Вероника Людмилова Петкова
11. Бранимир Асенов Бочев
12. Мирчо Маринов Мирчев

ПП „Български гласъ"

1. Евгени Ангелов Ефремов
2. Венелин Людмилов Янков
3. Веселин Цветелинов Георгиев
4. Лилия Даниелова Георгиева
5. Владислав Евгениев Климов
6. Снежа Петрова Александрова
7. Милен Петров Диков
8. Марина Данаилова Тошова
9. Красимир Александров Младенов
10. Веселин Евгениев Веселинов

ПП „За велика България“

1. Пламен Николов Бенински
2. Стивън Цветанов Лалчев
3. Георги Петков Георгиев
4. Цветомир Мирославов Йорданов

ПП „Общество за нова България“

1. Цветелин Йорданов Цветанов
2. Петър Иванов Димитров

ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Ивелина Васкова Йотова
2. Върбан Маринов Вутов

ПП „Морал единство чест“

1. Красимир Цветков Манов
2. Мирела Христова Темелкова
3. Адриана Петрова Костова
4. Иво Димитров Андреев
5. Венцислав Валентинов Цоновски
6. Петър Руменов Кожухаров

ПП „Български съюз за директна демокрация“

1. Тони Димитров Баждаров
2. Бистра Василева Василева
3. Борис Калинов Савов

ПП „Български възход“

1. Камелия Илиева Каменова
2. Георги Митов Василев
3. Цветан Ангелов Димитров
4. Михаил Христов Иванов

ПП „Величие“

1. Румен Стоянов Тихолов
2. Милен Методиев Сибинов
3. Милчо Аспарухов Вълков
4. Веселин Иванов Борисов
5. Христо Милков Иванов
6. Иван Веселинов Петков

ПП „Ние идваме“

1. Снежана Веселинова Найденова
2. Петър Андрейчев Петров

ПП „Зелено движение“

1. Оля Петрова Генова
2. Милен Благоев Стоянов
3. Филип Мартинов Павлов
4. Тодора Стоянова Янева

ПП „Единение“

1. Анели Димитров Христов
2. Галина Димитрова Неделкова
3. Цветослав Иванов Стоянов
4. Кристина Никодимова Мурджова

ПП „Възраждане“

1. Ивайло Василев Папов
2. Виолин Панайотов Бинчев
3. Лилиан Петков Петков
4. Димитър Витанов Георгиев
5. Тихомир Росенов Тодоров
6. Цветелина Борисова Стефанова
7. Евгени Найденов Спасов

ПП „Народна партия истината и само истината“

1. Магдалена Ненова Дюлгерова
2. Станислав Емилов Сашев
3. Божидар Атанасов Христов

продължава на стр. 2

Страница на статията : 0102
    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    X

    Русия търси разкол в българската църква, за да бъде избран проруски патриарх