Всички листи за парламентарните избори на 9 юни в 3 МИР-Варна

OFFNews 08 май 2024 в 12:46 12876 0

Всички листи във Варна

Снимка от БГНЕС

Всички листи във Варна

Публикуваме всички регистрирани листи на партии и коалиции за 3 МИР - Варна за участие в парламентарните избори на 9 юни.

Избирателният район дава 15 мандата.

ПП „Българско национално обединение“

1. Александър Иванов Атанасов
2. Красен Веселинов Радионов

ПП „Български национален съюз „Нова демокрация“

1. Наум Асенов Наумов
2. Боян Стефанов Жинов
3. Христо Огнянов Христов
4. Станислав Любомиров Чотуков
5. Гергана Димитрова Попова
6. Кирил Костадинов Чинов
7. Здравко Петков Пенев
8. Александър Младенов Михайлов
9. Младен Сашков Михайлов
10. Ангел Ангелов Благов
11. Ивайло Пламенов Христов
12. Детелин Миронов Кюркчиев
13. Ивайло Огнянов Лазаров
14. Валентин Христов Коцаков
15. Петър Стоянов Дамянов

ПП „Глас народен“

1. Веселин Асенов Белоконски
2. Александър Христов Демирев
3. Светозар Стефанов Стефанов
4. Николай Колев Диков
5. Симеон Георгиев Златарев
6. Искра Ангелова Димитрова
7. Валери Йорданов Ангелов
8. Анелия Богомилова Сестримска

ПП „Има такъв народ“

1. Тошко Йорданов Хаджитодоров
2. Драгомир Стефанов Петров
3. Ивайло Симеонов Костадинов
4. Цветелина Димитрова Атанасова
5. Юлиян Георгиев Минчев
6. Любка Живкова Петрова
7. Светослав Николов Иванов
8. Моника Станиславова Петрова
9. Румен Георгиев Стоянов
10. Стойко Георгиев Георгиев
11. Ивелин Иванов Димитров
12. Антон Стоянов Янев
13. Мартина Диянова Николова
14. Иван Тодоров Иванов
15. Милен Ивалинов Стаматов
16. Християн Атанасов Христов
17. Александрина Николаева Димитрова
18. Добрин Красимиров Костадинов
19. Валентин Тодоров Веков
20. Добромир Иванов Дунчев
21. Валентин Димитров Петров
22. Константин Маринов Маринов

ПП „Движение за права и свободи“

1. Филиз Хакъева Хюсменова
2. Месут Ердинч Рушид
3. Хюсни Осман Адем
4. Тургут Исмет Мехмед
5. Айше Мехмед Кадир
6. Светлана Вълчева Табакова
7. Сали Сунай Лютфи
8. Зюляй Сезгин Исмаил
9. Юсмен Шакир Юсмен
10. Адиле Сабриева Кямил
11. Нурай Ахмед Басри
12. Шефкет Муталиб Шевкет
13. Васил Георгиев Алексиев
14. Столе Зафироски
15. Халил Рахим Халил
16. Светослав Байчев Баев
17. Евгин Мюрселов Незиров
18. Ахмед Сали Ахмед
19. Мехмед Хасанов Хасанов
20. Силвия Александрова Михайлова
21. Айдън Мустафа Байрам
22. Расим Кемал Халил
23. Мустафа Рамадан Джемил
24. Зафер Джефер Юмер
25. Неджвет Бехчет Шакир
26. Хабил Билгинов Хабилов
27. Георги Василев Георгиев
28. Сюлейман Исмет Сюлейман
29. Мехмед Хасанов Мехмедов
30. Емрал Турханов Еминов
31. Абибе Мустафова Хасан
32. Хълми Сейфиев Белев

ПП „Български гласъ“

1. Диян Галинов Асенов
2. Петър Иванов Дулев
3. Ненка Маринова Стойчева
4. Анна Юри Меликсетян
5. Лазар Анатолиев Лазаров
6. Росен Йорданов Димитров
7. Велислав Николаев Кенаров
8. Румянка Христова Димитрова

ПП „За велика България“

1. Андрей Александрович Ваховски
2. Радостина Пенчева Минева

ПП „Общество за нова България“

1. Бояна Миленова Йорданова
2. Атанас Иванов Дойчев
3. Марица Арменак Тепеликян
4. Пламен Дончев Дончев
5. Веселин Славчев Казаков
6. Румен Владимиров Русев
7. Румяна Петкова Дончева
8. Цветанка Веселинова Орешкова
9. Тихомир Петров Петров
10. Ивелина Щерева Георгиева

ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Димитър Генчев Димитров
2. Даниела Рачева Тоскова
3. Ясена Дианова Александрова
4. Николай Георгиев Шиков
5. Радостина Георгиева Стоянова
6. Красимир Колев Динев
7. Анна Георгиева Кирилова
8. Пламен Ангелов Ангелов
9. Борислав Вълев Божинов
10. Калоян Пламенов Георгиев

ПП „Морал единство чест“

1. Николай Стефанов Радулов
2. Господин Илиянов Йовчев
3. Ясен Ангелов Ангелов
4. Ивайло Миленов Желев
5. Дамян Иванов Раднев
6. Никола Валериев Тодоров
7. Валентина Павлова Павлова
8. Борислава Георгиева Борисова
9. Георги Михайлов Делийски
10. Димитър Радославов Добрев

ПП „Български съюз за директна демокрация“

1. Деян Сашев Александров
2. Георги Димитров Чипов
3. Антон Петров Петров
4. Александър Симеонов Симеонов

ПП „Български възход“

1. Диан Иванчев Драганов
2. Георги Димитров Андреев
3. Радостин Димитров Димитров
4. Десислава Цветомирова Димитрова-Аргирова
5. Милен Иванов Чернев
6. Красимир Методиев Смилков
7. Атанас Чернев Атанасов
8. Мартин Красимиров Кучев
9. Соня Радославова Пенчева
10. Михаил Огнянов Панайотов
11. Драгомир Емилов Младенов
12. Силвия Станчева Железова
13. Ваня Чернева Димитрова
14. Стайко Василев Стайков
15. Невена Петрова Петрова
16. Йордан Цветков Цветков
17. Станчо Николов Овчаров
18. Милен Дойчев Маринов
19. Константин Ангелов Митев
20. Кристиян Янков Николов

продължава на стр. 2 

Страница на статията : 010203
    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    За писането на коментар е необходима регистрация.
    Моля, регистрирайте се от TУК!
    Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

    Няма коментари към тази новина !

     
    X

    Най-влиятелните хора в Европа се събират в София