Всички листи за парламентарните избори на 9 юни в 19 МИР-Русе

OFFNews 08 май 2024 в 11:26 5011 0

Снимка Уикипедия

Публикуваме всички регистрирани листи на партии и коалиции за 19 МИР - Русе за участие в парламентарните избори на 9 юни.

Избирателният район дава 8 мандата.

ПП „Българско национално обединение“

1. Александър Борисов Димитров
2. Стефан Симеонов Тошев

ПП „Български национален съюз „Нова демокрация“

1. Мартин Петров Николов
2. Любен Иванов Бубев
3. Николай Първанов Григоров
4. Захари Ставрев Тасков
5. Румен Стоименов Ночев
6. Даниел Койчев Стамов
7. Радко Георгиев Радков
8. Атанас Георгиев Богоев

ПП „Глас народен“

1. Михаил Ростиславов Русинов
2. Веселин Асенов Белоконски
3. Ангел Йорданов Ангелов

ПП „Има такъв народ“

1. Драгомир Стефанов Петров
2. Анатоли Стефанов Станев
3. Татяна Агоп Нахабедян-Минчева
4. Николай Василев Чанев
5. Ивелин Красимиров Машков
6. Стойчо Валентинов Минков
7. Илиян Димитров Илиев
8. Мартин Илиянов Илиев
9. Цанислав Маринов Симеонов
10. Илиян Илиев Игнатов
11. Явор Радев Радев
12. Силвия Георгиева Коева
13. Анабел Свиленова Кръстева
14. Велислав Стоянов Серафимов

ПП „Движение за права и свободи“

1. Ализан Нихат Яхова
2. Айдоан Апти Джелил
3. Нермин Метинова Кязимова
4. Илвенур Ибрахимов Махмудов
5. Сезер Юсеин Сабах
6. Айлян Раифова Карамехмедова
7. Емран Ерханов Кямилов
8. Гюнайдън Расимов Кязимов
9. Есра Ремзи Белбер
10. Елена Ганчева Христова
11. Ислям Зекериев Панджаров
12. Деря Ерол Бекир
13. Недялко Недялков Йорданов
14. Силвия Стефанова Гезмиш

ПП „Български гласъ“

1. Мирослав Асенов Стоянов
2. Милко Георгиев Димитров
3. Тереза Ивова Христова
4. Цветелин Петров Петров
5. Емил Асенов Абаджиев
6. Валентин Живков Стоянов
7. Александър Александров Шаханов
8. Милен Радев Енев
9. Александър Йорданов Младенов
10. Радослав Георгиев Славов
11. Мариян Васков Ценов

ПП „За велика България“

1. Татяна Йорданова Лисичкова
2. Иван Пламенов Иванов

ПП „Общество за нова България“

1. Любомир Николов Христов
2. Йоанна Радославова Колева
3. Юлия Николова Вълчева-Трифонова
4. Константин Неделков Георгиев

ПП „Партия на ЗЕЛЕНИТЕ“

1. Людмила Николова Велинова

ПП „Морал единство чест“

1. Светлин Костов Стоянов
2. Венелин Йорданов Мицов
3. Валентин Иванов Георгиев
4. Евгени Ангелов Иванов
5. Ирена Стойкова Димитрова
6. Илиян Христов Христов
7. Ивелин Севдалинов Костадинов
8. Даниел Милчев Добрев

ПП „Български съюз за директна демокрация“

1. Веселин Стефанов Василев
2. Иво Димитров Иванов
3. Любомир Филипов Абрашев
4. Калин Валентинов Върбанов
5. Трифон Йорданов Трифонов

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    X

    Юлиян Караджов: Нивата на употреба на райски газ са чудовищни