Всички листи в Сливен за парламентарните избори на 11 юли

OFFNews Последна промяна на 09 юни 2021 в 17:29 4209 0

Публикуваме всички листи за Сливен на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 11 юли по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК.

№1

Коалиция „Движение ЗАЕДНО за промяна“

1. Веселин Иванов Георгиев

2. Румяна Георгиева Михайлова-Добрева

3. Петя Борисова Борисова

4. Силвия Христова Михайлова

5. Тони Димов Господинов

6. Христо Николов Мавродиев

7. Петя Иванова Иванова

8. Кристина Атанасова Колесник

№2
Партия „Свобода“

1. Димитър Александров Александров

2. Александра Красимирова Георгиева

3. Минко Асенов Георгиев


№3
Партия „Български национален съюз „Нова демокрация“

1. Мариана Орфей Малчева

2. Мирослав Борисов Паскалев

3. Савина Веселинова Луканова

4. Костадинов Маринов Малчев

5. Елена Асенова Челебийска

6. Йонка Красимирова Иванова


№4
Коалиция „БСП за България“

1. Атанас Зафиров Зафиров

2. Събина Василева Петканска-Вълева

3. Румен Христов Христов

4. Соня Тенева Келеведжиева

5. Атанас Янчев Атанасов

6. Радослав Йорданов Кутийски

7. Георги Станчев Атанасов

8. Вера Атанасова Атанасова

9. Стефка Николаева Шевкенова-Пашова

10. Янко Георгиев Янков

11. Евгени Атанасов Митев

12. Красимир Тодоров Сивов

№5
Коалиция "ГЕРБ - СДС"

1. Десислава Жекова Танева

2. Мария Щерева Белова

3. Наталия Станимирова Канева

4. Евгений Балев Герганов

5. Борис Георгиев Шейтанов

6. Георги Стоянов Даскалов

7. Деян Атанасов Митев

8. Галя Агоп Хачдурян

9. Милена Петкова Гочева

10. Даниела Начкова Василева

11. Велмира Веселинова Вълева

12. Чавдар Борисов Божурски

№6
Партия „Атака“

1. Стоян Стаматов Пенев

2. Димитър Любозаров Въндев

3. Ивка Милева Козарева

4. Минка Чернева Жабова

5. Диньо Кръстев Буров

№7
Партия „Движение за права и свободи“

1. Хатидже Мехмедова Георгиева

2. Мустафа Юсеинов Мустафов

3. Владимир Николов Мартинов

4. Митьо Стоянов Митев

5. Валентин Кръстев Георгиев

6. Пламен Рашков Маринов

7. Вайде Нуфел Мехмедова

8 Юзджан Федалов Черкезов

9 Шенур Алиева Дурали

№8
Коалиция „Изправи се! Мутри вън!“

1. Стефан Пасков Стефанов

2. Ваня Тодорова Продавона-Стефанова

3. Еленко Любомиров Божков

4. Пламен Игнатов Братойчев

5. Илко Петров Тодоров

6. Даниел Петров Петров

7. Таня Колева Динева

8. Кънчо Петров Илиев

9. Таня Ганева Ганева

10. Иван Бянков Димов

11. Петър Веселинов Петров

12. Петър Мирчев Петров

№9
Партия „Мир“

1. Мартин Иванов Благоев

2. Стефан Иванов Ловчалиев

3. Ваня Младенова Робето

4. Цветан Иванов Христанов

5. Георги Николаев Кочев

6. Иван Ташев Костов

7. Драгомир Димитров Дечев

№10
Партия „България на труда и разума“

1. Ванина Илиянова Савова

2. Петьо Панайотов Петков

3. Василена Димитрова Кубадинска

№11

Партия „Възраждане“

1. Искра Михайлова Михайлова

2. Константина Венциславова Спасова

3. Неделчо Андонов Великов

4. Евгения Николаева Колева

5. Петко Иванов Карабоиков

6. Деян Ангелов Иванов


№13

Партия „Бригада“

1. Ромина Дончева Ганевска

2. Лиляна Иванова Хаджиева

№14
Партия „Пряка демокрация“

1. Иван Димитров Казаков


№15
Партия "Гражданска платформа "Българско лято"

1. Ганка Иванова Кръстева-Василева

2. Веселин Иванов Пашов

3. Елена Стефанова Попова

4. Лия Илиева Кирилова

5. Николай Павлов Бакърджиев

6. Пламен Динев Динев

7. Георги Пеев Сотиров

8. Деян Юриев Митев

9. Мартина Красимирова Караджова

10. Яница Делянова Димитрова

11. Велина Димитрова Певецова

12. Пенчо Борисов Бързашки

№16
Коалиция "Българските патриоти – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ"

1. Елена Стефанова Пешева

2. Доброслав Иванов Иванов

3. Спас Стойчев Спасов

4. Даниела Данева Тенева

5. Недко Петков Жечев

6. Иван Дойчев Дойчев

7. Камелия Емилова Караманова

8. Костадин Иванов Славов

9. Иван Георгиев Христов

10. Недка Христова Карска

11. Деница Любомирова Адамова

12. Теодор Минчев Кулев



№17
Коалиция „Ляв съюз за чиста и свята република“

1. Петя Костадинова Паликрушева-Иванова

2. Димо Димиев Цонев

3. Юрий Христов Янков

4. Еньо Димитров Енев

5. Димитър Славов Димитров

6. Недко Иванов Томов

7. Маргарита Йорданова Жекова

8. Петр Василиевич Сибов

9. Съби Стоянов Събев

10. Мариана Антонова Иванова

11. Иванка Колева Шойлекова

№18
Партия „Партия на Зелените“

1. Тихомир Господинов Господинов

2. Полина Валтерова Тодорова

№19
Коалиция „Коалиция национално обединение на десницата (КОД, БЗНС, БДФ)“

1. Пламена Кирилова Еремиева

2. Деян Денев Денев

3. Катерина Любомирова-Маркова

4. Николай Тодоров Тенев

5. Петър Михайлов Вълчев

№20
Партия „Глас народен“

1. Милен Костов Костов

2. Диляна Димчева Димова

3. Милен Стефанов Енчев

4. Костадин Миленов Костов

№21
Партия „Републиканци за България“

1. Владимира Костова Тенева

2. Ивана Георгиева Иванова

3. Ваня Енчева Данчева

4. Станимир Минчев Драганов

5. Красимир Панайотов Митев

6. Борислав Тончев Кисьов



№22
Партия „Има такъв народ“

1. Владимир Стоянов Русев

2. Иван Руменов Клисурски

3. Пламен Петков Пенчев

4. Мариела Красимирова Георгиева

5. Юрий Василев Раданов

6. Димитър Иванов Киров

7 Диньо Кирилов Добрев



№23
Коалиция „Демократична България – обединение“

1. Димитър Петров Сяров

2. Кремена Руменова Петрова

3. Таня Желева Еленска

4. Росен Димитров Петков

5. Емил Ангелов Димитров

6. Стефан Пейчев Пеев

7. Мая Димитрова Миланова

8. Георги Петров Мавродиев

9. Радослав Славчев Койчев

10. Станимир Желязков Койчев

11. Борил Руменов Димитров

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови