Всички листи в Кърджали за парламентарните избори на 11 юли

OFFNews Последна промяна на 09 юни 2021 в 16:42 2459 0

Снимка БТА, архив

Публикуваме всички листи за Кърджали на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 11 юли по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК.


№1
Коалиция „Движение заедно за промяна“

1. Ачо Киров Йорданов

2. Александър Стоянов Бахчеванов

3. Йорданка Радиева Колева

4. Любомир Андреев Нецов

№2
Партия „Свобода“

1. Милен Руменов Панчев

2. Рафет Хюсеин Осман



№3
Партия „Български национален съюз „Нова демокрация“

1. Елена Кирилова Ваташка

2. Мирослав Иванов Иванов

3. Атанас Ангелов Петров

4. Иван Славчев Маджарски

5. Росен Христов Кръстев


№4
Коалиция „БСП за България“

1. Велизар Пенков Енчев

2. Константина Илиева Карабоюкова

3. Георги Тончев Кючуков

4. Венелин Емилов Башев

5. Ангел Ангелов Коджаманов

6. Надежда Атанасова Тодорова

7. Мария Тодорова Милушева

8. Теодора Янчева Каракостова

9. Мария Ваклинова Стилиянова

10. Милко Петров Багдасаров

№5
Коалиция "ГЕРБ - СДС"

1. Цвета Вълчева Караянчева

2. Николай Светлозаров Чанев

3. Вальо Ангелов Ангелов

4. Ервин Енвер Хасан

5. Елеонора Василева Узунова

6. Адам Драганов Персенски

7. Асие Мустафа Мурад

8. Стефан Митков Мухтаров

9. Севда Костадинова Камбурова

10. Гроздан Делчев Колев

№6
Партия „Атака“

1. Ангел Николов Божинов

2. Митко Костов Митев

№7
Партия „Движение за права и свободи“

1. Мустафа Сали Карадайъ

2. Мукаддес Юсуф Налбант

3. Байрам Юзкан Байрам

4. Адлен Шукри Шевкед

5. Павлин Павлов Кръстев

6. Юсеин Велиайдин Ахмед

7. Сейфи Сабри Мехмедали

8. Зюлфие Ниязиева Ибрямова

9. Абидин Мехмед Хаджимехмед

10. Ферхад Шабанали Ферхад


№8
Коалиция „Изправи се! Мутри вън!“

1. Стоян Петков Георгиев

2. Нургюн Рамадан Мехмед

3. Десислава Христова Кардашлъкова

4. Асен Емилов Сираков

5. Венцислав Георгиев Николов

6. Начо Янков Ковачев

7. Николай Иванов Колев

8. Таня Владкова Чалъкова

9. Денислав Желев Генчев



№9
Партия „Мир“

1. Моника Симеонова Борисова

2. Николай Фатех Фатехи

3. Евгений Стефанов Погов

4. Танчо Желязков Гогов

№10
Партия „България на труда и разума“

1. Петър Стоянов Маринов

2. Стоян Петров Маринов

3. Милко Господинов Милев

4. Велизар Борисов Флоров

№11
Партия „Възраждане“

1. Пламен Панайотов Пасков

2. Георги Николаев Георгиев

3. Даниел Христов Леков

4. Ясен Митков Колев

5. Марин Георгиев Филипов

6. Тихомир Иванов Трендафилов

7. Пепа Иванова Василева

8. Христо Спасов Дренков

9. Николай Михаилович Лукаревски

10. Иво Динев Иванов


№12
Партия "Подем"

№13
Партия „Бригада“

1. Гюлфие Сафидинова Имамова

№14
Партия „Пряка демокрация“

1. Мариан Стефанов Христов

№15
Партия "Гражданска платформа "Българско лято"

1. Емил Стефанов Андреев

2. Владимир Янков Иванов

3. Венцислав Стефанов Чаушев

4. Мехмед Ахмед Тефик

5. Християна Валентинова Димитрова

6. Христо Христов Кавракиров

7. Божидар Ценков Карталов

8. Пламен Любомиров Павлов

9. Полина Любомирова Кавракирова

10. Таня Райкова Карабелева

№16
Коалиция "Българските патриоти – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ"

1. Дора Стоянова Христова

2. Борис Любенов Шибойков

3. Делчо Петков Янков

4. Георги Петков Георгиев

4. Ръдван Мехмед Халил

5. Теодора Райчева Лечева

№17

Коалиция „Ляв съюз за чиста и свята република“

1. Павел Станиславов Иванов

2. Иван Вълчев Иванов

3. Мирослав Иванов Митков

4. Емил Венков Николов

5. Марин Иванов Абрашев

№18
Партия „Партия на Зелените“

1. Асен Николов Караманчев

№19
Коалиция „Коалиция национално обединение на десницата (КОД, БЗНС, БДФ)“

1. Живко Ванчев Лозев

2. Тодор Димов Георгиев

3. Веселина Железанова Узунова

4. Марин Василев Калинков

5. Живко Ташев Димитров

№20
Партия „Глас народен“

1. Стефан Йорданов Димитров

2. Веселин Дочев Белевски

3. Светлозара Господинова Димитрова

4. Божидар Иванов Колев


№21
Партия „Републиканци за България“

1. Илия Сотиров Илиев

2. Кристиана Венциславова Рушанова

3. Севим Сали Салиф

4. Иван Милчев Черкезов

5. Кирил Драгомиров Кирчев


№22
Партия „Има такъв народ“

1. Васил Йорданов Георгиев

2. Георги Милчев Чепишев

3. Ялчън Сами Мастанли

4. Юлия Георгиева Чортленева

5. Виктор Станиславов Луков

6. Антон Ангелов Русчуклиев

7. Никола Петков Стоев

8. Николай Димитров Илчев

9. Христо Иванов Радев

№23
Коалиция „Демократична България – обединение“

1. Вилдан Байрямова Руфатова

2. Радослав Иванов Милев

3. Митко Георгиев Синабов

4. Левент Ахмед Хасан

5. Евелина Миткова Календжиева

6. Агоп Киркор Узунбохосян

7. Елена Ташева Шукерска

8. Емилия Александрова Георгиева

9. Стоян Георгиев Стоянов

10. Николай Янков Сиджимов

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови