Ексклузивно Изборът на нов патриарх ще е между Григорий Врачански, Гавриил Ловчански и Даниил Видински

Всички листи в 9 МИР - Кърджали за парламентарните избори на 2 октомври

OFFNews 30 август 2022 в 23:29 4516 0

Кърджалийска област

Снимка Wikipedia

Кърджалийска област

Публикуваме всички листи за 8 МИР - Кърджали на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 октомври.

1 ДПС

1. Мустафа Сали Карадайъ
2. Мукаддес Юсуф Налбант
3. Байрам Юзкан Байрам
4. Адлен Шукри Шевкед
5. Павлин Павлов Кръстев
6. Юсеин Велиайдин Ахмед
7. ЗСейфи Сабри Мехмедали
8. Зюлфие Ниязиева Ибрямова
9. Абидин Мехмед  Хаджимехмед
10. Ферхад Шабанали Ферхад

2 БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Бисер Атанасов Христов

2. Десислава Йорданова Йонова

3 БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ

1. Славчо Славчев Панов
2. Виктория Методиева Бъчварова
3. Асен Огнянов Асенов

4 НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО

1.Мюслюмет Сейфидин Юмер

5 ВМРО-БНД

1. Иво Колев Пазарджиев
2. Красимир Вълков Вълков
3. Павлин Иванов Станишев
4. Петър Божинов Русков
5. Пресиян Петров Костадинов

6 СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ

1. Кольо Петков Парамов
2. Веселин Димитров Илчев
3. Таня Владкова Чалъкова
4. Дора Тенчева Иванова
5. Лилия Александрова Ванчева
6. Делян Динков Павлов
7. Петко Илчев Петков
8. Мария Стефанова Йорданова
9. Здравка Атанасова Кинева
10. Кольо Василев Георгиев

7 ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Мариан Стефанов Христов

8 НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

1. Росица Илиева Гефен
2. Ботьо Ангелов Манчев
3. Ангел Костадинов Калоянов

9 ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

1. Никола Георгиев Минчев
2. Георги Милчев Чепишев
3. Венцислав Петков Кирчев
4. Емрах Акиф Акиф
5. Марияна Георгиева Димитрова
6. Ивайло Добрев Щерев
7. Димо Николаев Сандев

10 МИР

1. Стоян Атанасов Узунов
2. Милен Костадинов Мирчев
3. Коста Андреев Атанасов
4. Катя Димитрова Хитова

11 КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА

1. Минчо Боев Кермекчиев
2. Живко Ванчев Лозев
3. Марин Василев Калинков
4. Живко Ташев Димитров

12 БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА

1. Стоян Петров Маринов
2. Велизар Борисов Флоров

13 КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ

1. Иван Илиев Иванов

14 ВЪЗРАЖДАНЕ

1. Георги Николаев Георгиев
2. Венко Генов Вълчев
3. Иван Йорданов Дафинкичов
4. Николина Георгиева Колева
5. Николай Михайлович Лукаревский

15 БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1. Григор Александров Захариев
2. Месут Мустафов Хайрулов
3. Данаил Георгиев Петров
4. Димитър Делчев Митрев
5. Данаил Колев Милушев,
6. Бойко Цветков Бенеков
7. Младен Радев Асенов
8. Антон Олегов Масюков

16 БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Александър Адриянов Суев
2. Мирослав Иванов Иванов
3. Атанас Ангелов Петров
4. Пламен Иванов Топчиев
5. Теменуга Якова Попова

17 ИЗПРАВИ СЕ, БГ

1. Албена Божидарова Белянова
2. Нургюн Рамадан Мехмед
3. Мариела Стоянова Стоянова
4. Славена Андрианова Станева
5. Янка Атанасова Митева
6. Стоил Тонев Стоилов
7. Велко Кънчев Велев

18 ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ

1. Васил Трифонов Тосев
2. Петър Маринов Иванов

19 ИМА ТАКЪВ НАРОД

1. Юлия Георгиева Чортленева
2. Ялчън Сами Мастанли
3. Наско Славчев Сапунсжиев
4. Господинка Йорданова Милева
5. Виктор Станиславов Луков
6. Азис Мехмед Сар
7. Стефка Николова Николова

20 ГЛАС НАРОДЕН

1. Веселин Дочев Белевски
2. Божидар Иванов Колев

22 ПРАВОТО

1. Красимир Борисов Криводолски
2. Марияна Данчова Топалова

23 НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА

1. Мартин Банков Иванов

24 ГЕРБ-СДС

1. Цвета Вълчева Караянчева
2. Адам Драганов Персенски
3. Иван Стоянов Гавазов
4. Фейзи Якуб Бекир
5. Милчо Любомиров Енчев
6. Ирина Николова Чанкова
7. Ервин Енвер Хасан
8.Гергана Чанкова Банкова
9. Севда Костадинова Камбурова
10. Димитър Тодоров Кадиев

25 ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1. Радослав Иванов Милев
2. Мустафа Мустафа Емин
3. Динко Кирилов Моллов
4. Елена Ташева Шукерска
5. Лютви Байрам Мехмедали
6. Стоян Георгиев Стоянов
7. Васка Красимирова Петрова
8. Мюзеин Халибрям Бекир
9. Мустафа Ахмед Юсеин
10. Агоп Киркор Узунбохосян

26 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ - ЕВРОЛЕВИЦА

1. Мехмед Назифов Кехайов
2. Стоян Людмилов Арабаджиев
3. Таня Николова Гочева
4. Антон Петков Каленов
5. Дора Георгиева Павлова
6. Милка Грудева Георгиева

27 АТАКА

1. Айнуур Метин Боянова
2. йсун Илиев Боянов
3. Ангел Николов Божинов

28 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1. Георги Георгиев Михайлов
2. Марияна Делчева Ликова
3. Костантина Илиева Карабоюкова
4. Теодора Янчева Каракостова
5. Есен Ясенова Устренска
6. Георги Тончев Кючуков
7. Мария Тодорова Милушева
8. Венелин Емилов Башев
9. Надежда Атанасова Тодорова
10. Милен Арсениев Филипов

29 РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТОТО

1. Атанас Ралчев Панчев
2. Ваня Атанасова Борисова
3. Иванка Николай Кършева
4. Димитър Калитков Иванов
5. Калин Викторов Божков

    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    X

    Войната във въздуха на фронта в Украйна - част II