Всички листи в 8 МИР - Добрич за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 16:12 1059 0

Публикуваме всички листи за 8 МИР - Добрич на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Мария Стефанова Атанасова

2 Пламен Михайлов Първанов

3 Димитър Йорданов Желязков

4 Димитър Маринов Панайотов

5 Валентин Михайлов Стоянов

6 Стоил Станев Стоилов

7 Надка Борисова Пенева

8 Николай Ненов Ненов

9 Искра Милкова Иванова

4. Патриотичен фронт

1 Йордан Апостолов Апостолов

2 Валентин Милев Вълчанов

3 Георги Александров Александров

4 Максим Николаев Матвеев

5 Иван Николов Куцаров

6 Християна Живкова Иванова

5. ПП "Възраждане"

1 Георги Иванов Георгиев

2 Константина Венциславова Спасова

3 Марин Минков Попов

4 Димчо Димитров Димчев

5 Веселин Мирославов Димитров

6 Иван Пламенов Георгиев

7 Галин Стоянов Иванов

8 Маргарита Василева Иванова

9 Светослав Тодоров Йорданов

10 Диана Живкова Вълчева

11 Стефан Михалев Борисов

7. Национално обединение на десницата

1 Светослав Иванов Петков
2 Петър Кирилов Костадинов
3 Кристина Йорданова Сунгарска
4 Красимир Коев Василев
5 Мелани Миленова Станева
6 Женя Андонова Андонова

8. "Български съюз за директна демокрация"

1 Георги Стефанов Неделчев
2 Велико Дочев Петков
3 Емил Цветанов Йотовски

10. ПП "Българска социалдемокрация - Евролевица"

1 Красимир Димов Костадинов

2 Иванка Стефанова Маркова

3 Станислава Росенова Маринова

4 Стоян Георгиев Димитров

5 Калинка Николова Георгиева

6 Емилия Георгиева Иванова - Петрова

11. "Атака"

1 Георги Стойчев Йорданов
2 Димчо Господинов Кръстев
3 Недко Василев Недев

13. Партия "Общество за Нова България"

1 Атанас Иванов Дойчев

2 Веселин Славчев Казаков

3 Даниела Светославова Рабчева

14. "Глас народен"

1 Михаил Иванов Михов

2 Николай Колев Диков

3 Десислава Иванова Иванова

4 Марин Маринов Маринов

5 Ивелин Иванов Найденов

6 Зорница Желева Пейкова

7 Ангел Йорданов Ангелов

17. ДПС

1 Хасан Ахмед Адемов

2 Ертен Белгинова Анисова

3 Дениз Бюрхан Дюкянджи

4 Севинч Зия Касабова

5 Габриел Видинов Каракашев

6 Нежля Неджати Амди-Ганева

7 Джошкун Девлет Якубов

8 Нурсевен Фаредин Адил

9 Марин Пенев Маринов

10 Ясин Вежди Тасин

11 Дилек Илхан Мюзекя

12 Арзу Йосифова Енчева

20. ПП "Правото"

1 Стоян Киров Стоянов
2 Стефка Петкова Кючукова
3 Иван Любомиров Белинов

21. ВМРО

1 Йордан Илиев Йорданов
2 Атанас Илиев Атанасов
3 Красимир Йорданов Кирилов
4 Костадин Николов Станчев
5 Стефан Йорданов Стефанов
6 Ивелин Николов Колев
7 Светослав Панчев Спиров
8 Иван Димитров Пеев

22. ПП "Българско национално обединение"

1 Асен Огнянов Асенов

2 Боян Веселинов Панайотов

3 Калина Любенова Ташева

23. ПП "Воля"

1 Деница Любомирова Адамова

2 Бисер Йошов Атанасов

3 Иван Георгиев Гушев

4 Емил Цветанов Шопов

5 Атанас Петров Атанасов

6 Анита Любенова Копоева

7 Радиана Красимирова Цонева

24. „Има такъв народ“

1 Филип Маринов Станев

2 Ивайло Христов Христов

3 Иван Руменов Ганев

4 Дарина Костова Аргирова-Митева

5 Стефан Иванов Костов

6 Георги Николов Михайлов

7 Красимир Димитров Милков

8 Александрина Петрова Димитрова

9 Станислава Иванова Стефанова

10 Моника Станиславова Петрова

11 Георги Христов Георгиев

12 Кольо Милков Никифоров

продължава на стр. 2

Страница на статията : 0102
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови