Всички листи в 29 МИР - Хасково за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 18:28 1506 0

Публикуваме всички листи за 29 МИР - Хасково на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Димитър Маринов Петков
2 Румен Лозев Митев
3 Желю Добромиров Желев
4 Добромир Киров Мазгалов
5 Мария Вълчева Чобанова

4. Патриотичен фронт

1 Хистиан Радев Митев
2 Красимира Василева Ятакчиева
3 Марияна Николаева Лефтерова
4 Петър Христов Петров
5 Доброслав Иванов Иванов
6 Андон Боянов Андонов
7 Севдалина Николова Пенева
8 Дияна Славчева Фъртунова

5. ПП "Възраждане"

1 Пламен Панайотов Пасков
2 Георги Николаев Георгиев
3 Венета Колева Стоянова
4 Даниел Христов Леков
5 Росица Тянчева Христозова
6 Даниел Иванов Иванов
7 Ясен Митков Колев
8 Марин Георгиев Филипов
9 Пепа Иванова Василева
10 Лилия Росенова Тодорова
11 Тихомир Иванов Трендафилов
12 Маргарита Огнянова Воденичарова
13 Златко Георгиев Кралев
14 Иво Динев Иванов
15 Райчо Куманов Петков
16 Антон Митев Железанов

7. Национално обединение на десницата

1 Славейко Георгиев Иванов
2 Марин Василев Калинков
3 Антон Александров Попов
4 Танчо Димов Димов
5 Андрей Славчев Тонев
6 Живко Ташев Димитров
7 Петър Колев Ташев
8 Росен Начев Радев
9 Живко Ванчев Лозев

8. "Български съюз за директна демокрация"

1 Айтен Бейсим Осман
2 Анюта Лозкова Лозева

10. ПП "Българска социалдемокрация"

1 Гарабед Ардашес Минасян
2 Стоил Славчев Илиев
3 Мехмед Ахмедов Мехмедов
4 Дончо Нанев Иванов
5 Петко Стоянов Каленов
6 Николай Георгиев Стефанов

11. "Атака"

1 Павел Димитров Шопов
2 Ангел Николов Божинов
3 Катя Цветанова Минкова

13. Партия "Общество за Нова България"

1 Христина Славчева Атанасова
2 Милен Бочев Танчев
3 Стефан Трендафилов Пенев

14. "Глас народен"

1 Веселин Дочев Белевски
2 Божидар Иванов Колев
3 Стефан Йорданов Димитров
4 Стефани Димитрова Димитрова
5 Светлозара Господинова Димитрова

17. ДПС

1 Сезгин Юсеин Мехмед
2 Мюмюн Сали Мюмюн
3 Мехмед Лятиф Шакир
4 Серкант Сейхан Сейдамед
5 Йозджан Расим Мехмед
6 Ахмед Юксел Ахмед
7 Сание Рамадан Кязим
8 Емине Адем Юнуз
9 Севджан Керим Иляз
10 Себахтин Шакир Халил
11 Иса Салихов Делиимамов
12 Мухлис Фариз Сербест
13 Росен Йосифов Атанасов
14 Айджан Ерхан Ариф
15 Михрибан Тасим Хасан
16 Байрам Шенол Реджеб

20. ПП "Правото"

1 Валери Богданов Бонев
2 Димитър Любенов Казаков

21. ВМРО

1 Камен Живков Караянев
2 Антон Кирилов Иванов
3 Недялка Тошкова Иванова
4 Живко Георгиев Проданов
5 Антония Живкова Радева
6 Владимир Иванов Канелов
7 Петър Тенчев Василев
8 Даниела Маринова Вълчева
9 Румяна Николова Андреева - Йовчева

22. ПП "Българско национално обединение"

1 Стефан Георгиев Сталев
2 Валентин Колев Господинов
3 Ванчо Илиев Ванчев
4 Стефан Генков Гинев

23. ПП "Воля"

1 Златко Лозев Костов
2 Татяна Тодева Танева
3 Галина Николаева Александрова
4 Стоян Атанасов Стоянов
5 Калина Николаева Петрова
6 Милена Димитрова Господинова-Ванчева
7 Димитър Тодоров Янев
8 Лилия Младенова Младенова
9 Даниела Петкова Мущанова

24. „Има такъв народ“

1 Силви Кирилов Петров
2 Петко Ангелов Кущирев
3 Силвия Здравкова Бакърджиева
4 Данаил Антонов Вълков
5 Анжелина Стефанова Янева
6 Стойка Младенова Славева
7 Недялко Пейчев Недялков
8 Тони Даниелов Петров
9 Даниел Атанасов Ганев
10 Николай Русков Русенов

продължава на стр. 2

Страница на статията : 0102
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови