Всички листи в 2 МИР - Бургас за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 16:00 2227 0

Публикуваме всички листи за 2 МИР - Бургас  на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2 "Русофили за възраждане на отечеството"

Николай Симеонов Малинов

Женя Димитрова Илиева

Нако Райнов Стефанов

Александър Михайлов Томов

Христо Бранимиров Щерьонов 

Руска Стефанова Иванова

Станислав Асенов Асенов

Велико Киряков Великов

Георги Стоянов Димитров

Станими Недялков Станков

Васил  Йорданов Ангелов

Митко Алексиев Митов

4 Патриотичен фронт

Валери Симеонов Симеонов

Христиан Радев Митев

Радослав Петров Петков

Антон Жеков Стоянов

Боян Диянов Дяков

Валери Димитров Ангелов

Ивайло Вагенщайн Русинов

Иван Стоянов Кузманов

 Денис Танчев Йовчев

Станислав Христов Тодоров

Севдалина Николова  Пенева

Диана Славчева Фъртунова

Даниела Панайотова Радева

Ивайло Харалампиев Стаматов

Иван Митков Стоянов

Георги Стоянов Ваташки

Марияна Николаева Лефтерова

5  ПП "Възраждане" 

Цончо Томов Ганев

Тодор Димитров Ангелов

Борис Димитров Аладжов

Звезделина Камелиева Каравелова

Димитър Петков Петков

Александър Господинов Койчев

Виктория Валентинова Върбанова

Сашо Kолев Бакърджиев

Елена Тодорова Терзиева

Ангел Мирославов Калинков

Гергана Стоянова Тодорова

Петър Стефанов Кюркчиев

Драгомир Дончев Дончев

 Радостин Янков Желязков

Георги Янков Янев

Явор Христов Топалов

Николай Христов Малчев

Павел Радославов Христов

Кристиян Валентинов Върбанов

Димитър Петров Морфин

 Пролетина Белчева Ковачева

Диян Йорданов Атанасов

Николай Георгиев Дренчев

7 Национално обединение на десницата

Виктор Владимиров Серафимов

Ангел Стефанов Рангелов

Живко  Великов Събев 

Елена Костадинова Атанасова

Александър Костадинов Събев

Симеон Емилов Козаров 

Боян Борисов Койнов

Васил Георгиев Йорданов

Иван Янков Иванов

Николай Амвросиев Христов

8  "Български съюз за директна демокрация"

Станимир Делчев Минков

10 ПП "Българска социалдемокрация"

Теодора Стоянова Маврова

Николай Росенов Колев

Красимира Михайлова Деркозлиева

Костадин Кръстев Туджаров

Живко Тодоров Добрев

Петър Ташков Ташев

Кремена Стоянова Маврова

Димчо Георгиев Костадинов

Калоянка Живкова Дейвидсън

11 "Атака"

Анелия Желязкова Дулева

Стойка Христова Георгиева

Вълчо Трифонов Вълчев

Стефан Кралев Стефанов

Добри Стефанов Добрев

Радко Пенчев Радев

Мариян Йорданов Иванов

Иван Георгиев Иванов

Иван Стоянов Тодоров

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови