Всички листи в 14 МИР - Перник за парламентарните избори на 2 октомври

OFFNews Последна промяна на 30 август 2022 в 21:33 3993 0

Пернишка област

Снимка Wikipedia

Пернишка област

Публикуваме всички листи за 14 МИР - Перник на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 октомври.

1 ДПС

1. Александър Несторов Несторов
2. Борислав Антониев Костадинов
3. Симеон Георгиев Гебов
4. Томислава Георгиева Захариева
5. Вилма Емилова Стоичкова
6. Георги Маринов Никодимов
7. Захари Ивайлов Янакиев
8. Данаил Стефанов Кирилов

2 БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Станислав Руменов Стойнев
2. Лилия Станимирова Дичева
3. Даниел Антониев Ангелинов

3 БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ

1. Иванчо Вътов Йотов
2. Николай Василев Костадинов

4 НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО

1. Цветомир Спиридонов Богданов
2. Биляна Боянова Евгениева
3. Борислав Сергеев Пожарашки

5 ВМРО-БНД

1. Султанка Димитрова Петрова
2. Емил Русев Крумов
3. Десислав Стефанов Банков
4. Румен Петров Василев
5. Любомир Боянов Петров

6 СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ

1. Венцислав Петров Димитров
2. Георги Романов Асенов
3. Юлиан Василев Стоев
4. Искрен Романов Асенов

7 ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Ивайло Стойов Савов

8 НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

1. Мариана Стоилкова Костова
2. Петко Илиев Събев
3. Пламен Трифонов Иванов

9 ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

1. Бойко Илиев Рашков
2. Юлия Борисова Иванова-Никова
3. Кирил Георгиев Стоев
4. Яна Ивайлова Трайкова
5. Галин Валентинов Вутов
6. Росен Евгениев Иванов
7. Калоян Любомиров Велинов
8. Венелин Петров Радев

10 МИР

1. Арсени Василев Байздренков
2. Георги Милчев Георгиев
3. Елеонора Петрова Васева
4. Недко Симеонов Ананиев
5. Елизабета Борисова Владимирова-Георгиева
6. Стефан Стоянов Стоянов
7. Димитър Милчев Георгиев

11 КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА

1. Магдалена Христова Иванова
2. Незабравка Стоянова Андреева
3. Даниел Василев Славчев
4. Петър Кирилов Божков
5. Николай Емилов Спиридонов
6. Цветан Борисов Боянов
7. Момчил Венциславов Стехов

12 БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА

1. Милан Василев Косаров
2. Изабела Димитрова Пантелеева

13 КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ

1. Валери Методиев Григоров
2. Евелина Николова Борисова

14 ВЪЗРАЖДАНЕ

1. Димо Георгиев Дренчев
2. Радослав Евгениев Червенков
3. Павел Георгиев Павлов

15 БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1. Петър Кирилов Първанов
2. Николай Георгиев Дойчинов
3. Людмила Николова Велинова
4. Людмил Сашов Иванов
5. Виляна Любомирова Петрова
6. Иван Борисов Хаджиянев 
7. Ирина Йорданова Миланова
8. Петър Емилов Велинов

16 БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ - НОВА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Боян Боянов Станков - Расате
2. Александър Младенов Михайлов
3. Адриан Богданов Суев
4. Павел Валериев Димитров

17 ИЗПРАВИ СЕ, БГ

1. Силвия Иванова Мирчева
2. Веселин Дойчинов Петров
3. Ралица Вилиянова Игнатова
4. Златина Пламенова Станкова
5. Иван Славчев Янев
6. Румяна Стоилова Найденова
7. Теодора Георгиева Стефанова

18 ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ

1. Бойко Георгиев Никифоров
2. Славка Богданова Цакова
3. Николай Емануилов Божинов

19 ИМА ТАКЪВ НАРОД

1. Петя Божидарова Димитрова
2. Петър Бонев Костадинов
3. Младен Кирилов Младенов
4. Мартина Емануилова Дикси
5. Денислава Кирилова Методиева

20 ГЛАС НАРОДЕН

1. Мирослав Стефчев Иванов 
2. Владмири Киров Табаков 

22 ПРАВОТО

1. Методи Любомиров Методиев

23 НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА

1. Силвия Василева Маркова
2. Емил Калинов Марков

24 ГЕРБ-СДС

1. Кирил Миланов Ананиев
2. Емил Ангелов Костадинов
3. Александър Стойнев Александров
4. Йорданка Александрова Костадинова
5. Емил Емилов Ненков
6. Робертино Стоилов Стоилов
7. Стефан Христов Маринов
8. Христина Иванова Георгиева

25 ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1. Бисер Иванов Механджийски
2. Владимир Николаев Русев
3. Венцислав Иванов Евгениев
4. Емил Георгиев Крумов
5. Калин Пламенов Соколов
6. Асен Филипов Асенов
7. Александър Емилов Колев
8. Юлиан Павлов Цветков

27 АТАКА

1. Стоян Теофилов Стоянов
2. Йордан Славчев Иванчев
3. Николай Кирилов Илиев
4. Тодор Емилов Димов
5. Мартин Крумов Харизанов

28 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1. Александър Тихомиров Симов
2. Румен Пантелеев Евлогиев
3. Анна Ганева Славкова
4. Антония Павлова Гигова
5. Любен Илиев Виденов
6. Аделина Златкова Адрианова
7. Гергана Ивайлова Георгиева

29 РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

1. Асен Денков Асенов
2. Радко Любенов Ханджиев
3. Иван Колев Герджиков
4. Валентин Колев Хараламбиев
5. Методи Георгиев Христов

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови