Всички листи в 12 МИР - Монтана за парламентарните избори на 2 октомври

OFFNews 30 август 2022 в 22:43 5208 0

Монтанска област

Снимка Wikipedia

Монтанска област

Публикуваме всички листи за 12 МИР - Монтана на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 октомври.

1 ДПС

1. ДИМИТЪР ИВАНОВ АВРАМОВ
2. НАДЯ ЙОРДАНОВА ПЕТРОВА
3. ДОБРОМИР ЧАВДАРОВ ЙОЦОВ
4. ТЕОДОРА ДИМИТРОВА ЛЮБЕНОВА
5. ИВАН КАЛИНОВ ЗАМФИРОВ
6. СВЕТЛИН ГОРАНОВ РАЙКОВ
7. КРЕМЕНА ЦВЕТАНОВА ТОМОВА
8. ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ВЛАДИМИРОВ
9. ПАОЛИНА ДОЙЧИНОВА ПЕТРОВА
10. МИЛЕТИ ДАВИДОВ МЕЧОВ

2 БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ

1. СЕВИНА КРАСНОДАРОВА ХАДЖИЙСКА
2. МАРИЯ ПЕТРОВА СИМЕОНОВА
3. МЛАДЕН НИКОЛОВ ИВАНОВ

3 БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ

1. ФИЛИП ЛЮДМИЛОВ КАМЕНОВ
2. НИКОЛАЙ ВАСИЛЕВ КОСТАДИНОВ
3. СЛАВЧО СЛАВЧЕВ ПАНОВ
4. СТЕФАН ДИМИТРОВ ГРУЕВ

5 ВМРО-БНД

1. СОФРОНИ КРЪСТЕВ ЗАХАРИЕВ
2. ЗОРНИЦА ЦВЕТОМИРОВА МИХАЙЛОВА
3. ЛЮДМИЛ КИРИЛОВ ПЕТРОВ
4. ХРИСТИНА НИКОЛАЕВА СТОЯНОВА
5. ЖАКЛИН СИМЕОНОВА ГЕОРГИЕВА
6. ИВАН ДИМИТРОВ БОРИСОВ
7. ДЕНИЦА ГОШОВА ВЪЛКОВА
8. КРИСТИЯН РОСЕНОВ БОРИСОВ
9. СВЕТОСЛАВ ВАЛЕНТИНОВ ИВАНОВ

6 СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ

1. ЛЕНОЧКА КРЪСТЕВА АНГЕЛОВА
2. РУМЕН ВЕЛИЧКОВ МИЛАНОВ
3. ГОРАНКА ДИМИТРОВА МИХАЙЛОВА
4. МАЯ ЯКОВА МИЛАНОВА
5. ИВАН КИРИЛОВ ПАВЛОВ

7 ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

1. ВАЛЕРИ ТОДОРОВ ЦЕНКОВ

8 НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

1. ПЕТКАНА ПЪРВАНОВА ИВАНОВА
2. НИНА МИХАЙРОВА МУСУРЛИЕВА
3. РОСЕН ИВАНОВ ЦВЕТКОВ
4. ЯНКО СТОЯНОВ ТРИЧКОВ
5. АДИЕЛ РАДОСЛАВОВА ИЛИЕВА

9 ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

1. ИННА ВЛАДИМИРОВА ИВАНОВА
2. ВАНИНА ДИМИТРОВА ВЕЦИНА
3. МАРИН АНДОНОВ ДОНКОВ
4. НЕДЯЛКО ЙОРДАНОВ ТОМОВ
5. БОГОМИЛ ПЕТРОВ СТЕФАНОВ
6. ПЕТЪР АНАТОЛИЕВ ПЪРВАНОВ

10 МИР

1. БОРИСЛАВ АНАТОЛИЕВ ТУШЕВ
2. ДИАНА ПЕТКОВА НИКОЛОВА
3. МИРОСЛАВ ОГНЯНОВ МИНКОВ
4. РУМЕН СТЕФАНОВ МИНЕВ
5. ИВАН РОЗКОВ ИВАНОВ

11 КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА

1. АНА СИМЕОНОВА АТАНАСОВА
2. ДРАГОМИР ЛЮБОМИРОВ КАМЕНОВ

12 БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА

1. ГАБРИЕЛ ЙОРДАНОВА СИМЕОНОВА
2. МАЯ ВАСИЛЕВА БОРИСОВА

13 КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ

1. ЛИНА ЖЕКОВА БЪЧВАРОВА

14 ВЪЗРАЖДАНЕ

1. ПЛАМЕН НИКОЛАЕВ ПЕТРОВ
2. ИВО ЗДРАВКОВ НИКОЛОВ
3. ТОДОР БОЯНОВ ЛУКАНОВ
4. ИВАН БОРИСЛАВОВ БОЯНОВ
5. ХРИСТО ГЕОРГИЕВ БРАТОЕВ
6. АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ РАДОЕВ
7. ГЕОРГИ ЛЮБЕНОВ АЛЕКСАНДРОВ
8. ГЕОРГИ АНГЕЛОВ ГЕОРГИЕВ

15 БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1. ФИЛИП ИВАНОВ БОРИСОВ
2. ОГНЯН АСПАРУХОВ ИВАНОВ
3. СИМЕОН ЙОРДАНОВ СИМЕОНОВ
4. ТАТЯНА БОРИСЛАВОВА ИСАЕВА - МЛАДЕНОВА
5. СИЛВИЯ КИРИЛОВА ДИМИТРОВА
6. ЦВЕТЕЛИНА АЛЕКСАНДРОВА НИКИФОРОВА - СПАСОВА
7. МИЛЕН НИКОЛОВ МЛАДЕНОВ
8. ГЕОРГИ ИВАНОВ ЙОТОВ
9. ОЛЕГ ИЛИЕВ ГЕОРГИЕВ
10. ДЕСИСЛАВА МАЛИНОВА ИЛИЕВА

16 БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ”

1. ЙОНКА КРАСИМИРОВА ИВАНОВА
2. ЗОЯ АНДРЕЕВА РАНГЕЛОВА
3. ГЕОРГИ АНТОНИЕВ АНГЕЛОВ
4. ЖДАН ВАДИМОВ ЧАУШЕВ
5. ИВАНКА ЛАЗАРОВА ЕТОВА

17 ИЗПРАВИ СЕ, БГ

1. МАРИЯ ГЕОРГИЕВА КАМЕНОВА
2. ТЕМЕНУЖКА ДИМИТРОВА ЦВЕТКОВА
3. ВАСИЛКА ДИМИТРОВА ПЕТКОВА
4. КРАСИМИР ЮЛИЯНОВ КИРИЛОВ
5. САЛЕХ ХАММУД АЛ САЛЕХ
6. ЕВА-МАРИЯ НИКОЛАЕВА СТОЯНОВА
7. КРЕМЕНА МИНЮВА ЙОРДАНОВА
8. ВЕНЕЛИНА ХРИСТОВА НЕНЧОВА
9. ДИМИТЪР АЛЕКСАНДРОВ ДИМИТРОВ

18 ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ

1. ДАНИЕЛА ИЛИЕВА КИРИЛОВА
2. БИСЕР МАРГАРИТОВ ИЛИЕВ

19 ИМА ТАКЪВ НАРОД

1. ПЛАМЕН НИКОЛАЕВ АБРОВСКИ
2. СИМЕОН ВАСИЛЕВ ВЛАСЕВ
3. РУМЕН ПЕТРОВ ГЕЛОВ
4. КРИСТИНА АНДРИЯНОВА МАКСИМОВА
5. ДЕСИСЛАВА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА
6. ГАЛИНА ГЕОРГИЕВА БОРИСОВА

20 ГЛАС НАРОДЕН

1. ТЕОДОРА БОРИСЛАВОВА КОСТОВА
2. ЦВЕТАН АНГЕЛОВ ЯНКУЛОВСКИ
3. РАЙНА САШОВА АНГЕЛОВА

22 ПРАВОТО

1. ВИКТОРИЯ АЛЕКСАНДРОВА БОРИСОВА

23 НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА

1. ЕДИП ЮРАЛ ЕРЕДЖЕБ
2. ХРИСТИНА ТОДОРОВА НИКОЛОВА

24 ГЕРБ-СДС

1. ИРЕНА МЕТОДИЕВА ДИМОВА
2. ВЛАДИМИР МИНЧЕВ ВЛАДИМИРОВ
3. МИХАИЛ СПАСОВ ПАСЛАНДЖИЙСКИ
4. ДЕЯН ВЕНЦИСЛАВОВ ЕЛЕНКОВ
5. ХРИСТО ЙОРДАНОВ КАСТРЕВ
6. ВЛАДИМИР ДИМИТРОВ ВЕЛКОВ
7. ГЕОРГИ ТОДОРОВ ГЕОРГИЕВ
8. КАЛИН ФИЛИПОВ ХАЙТОВ
9. АЛЕКСАНДЪР ГРИГОРОВ АНГЕЛОВ
10. КРИСТИЯН БОЖИДАРОВ ИВАНОВ

25 ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1. БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ САНДОВ
2. ДОБРОМИРА ИВАНОВА КОСТОВА
3. ЛЮБЕН ИВАНОВ ИВАНОВ
4. ГЕОРГИ САШКОВ СТЕФАНОВ
5. ЦВЕТЕЛИНА ЛЮДМИЛОВА СЛАВЧЕВА
6. ПЕТКО ДИМИТРОВ ЦВЕТКОВ
7. ЛОЗИНА ЙОРДАНОВА НИКОЛОВА
8. ДЕНИМИР КРАСИМИРОВ КИРИЛОВ
9. НИКОЛАЙ ДИМИТРОВ ЛУКАНОВ
10. ТЕОДОР ЕВГЕНИЕВ АНТОНОВ

26 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОРКАЦИЯ - ЕВРОЛЕВИЦА

1. ДИМИТЪР АЛЕКСАНДРОВ МИТЕВ
2. СТАНИМИР ЦОЦОВ ЦОЦОВ
3. ВАЛЕРИ ЙОРДАНОВ ВЕЛКОВСКИ
4. ВАСИЛ ГЕОРГИЕВ МЛАДЕНОВ
5. ВЪЛЧО СТОЯНОВ СТАМЕНОВСКИ
6. БОРИСЛАВ ПАНАЙОТОВ НЕДЕЛКОВ
7. ВЕСЕЛИН РУМЕНОВ ВЕЛИЧКОВ
8. ДАРИНА ПЕТРОВА ВЕЛКОВА
9. АНГЕЛ СТОЙЦОВ БАЛАБАНОВ
10. ХРИСТО РУМЕНОВ СТАНЕВ

27 АТАКА

1. ЕМИЛ СТЕФАНОВ ВЛАДИМИРОВ
2. БОРИСЛАВ ДИМИТРОВ ЦЕКОВ
3. ЛЪЧЕЗАР ЛЮБОМИРОВ ЛАЗАРОВ
4. КАМЕН ИВАНОВ БОРИСОВ
5. ИВАЙЛО СТОЯНОВ ДОКУЗАНОВ

28 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1. ИРЕНА ТОДОРОВА АНАСТАСОВА
2. ЛАТИНКА САЛТИРОВА СИМОВА
3. КРАСИМИР БОРИСЛАВОВ ИВАНОВ
4. ДЕЙВИД НИКОЛОВ БОРИСОВ
5. ЦЕЦА ИЛИЕВА БОРИСЛАВОВА
6. ТОТКА КИРИЛОВА РИБАГИНА
7. ЕВЕЛИНА ИЛИЕВА БОРИСОВА
8. РУСИ ИВАНОВ СТАТКОВ
9. ДЕНИС АНАТОЛИЕВ КАМЕНОВ

29 РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

1. РУМЕН ИВАНОВ ЕРМЕНКОВ
2. РОСЕН ФИДОСОВ РИДЖОЛСКИ
3. ИВАН ИВАНОВ КЪНЧЕВ
4. МАРИЯН ПЕТРОВ КАЗАК
5. ВАЛЕРИ БОРИСОВ ПАВЛОВ
6. РУМЕН ТОНЧЕВ ТРИФОНОВ
7. ЕМИЛ БЛАГОЕВ КРЪСТЕВ
8. ГЕОРГИ ТОДОРОВ ПЕТРОВ
9. ГАНКА ХРИСТОВА МИХАЙЛОВА
10. 

    Най-важното
    Всички новини
    Най-четени Най-нови
    X

    За политиката