Листите на Национална републиканска партия

Последна промяна на 23 февруари 2017 в 11:17 1820 1

1. Благоевград

Коста Бонев Костов
Иво Иванов Ангелов

2. Бургас

Валери Димитров

Тодор Абаджиев

Десислава Димитрова

3. Варна

Надка Данчева Йонова
Борис Иванов Калайджиев
Стоян Денев Стоянов
Костадин Ангелов Костадинов
Мая Димитрова Стефанова
Диян Радев Радев
Емилия Асенова Кирова
Тодор Жеков Тодоров
Тодорка Николаева Вучкович
Даниел Атанасов Тенев
Петя Минчева Баракова
Боян Росенов Боянов
Звездалина Стоянова Боева
Жечо Иванов Желев
Надежда Димчева Ласкова
Николай Христов Иванов

4. Велико Търново

Стефан Николов Стоянов 
Надка Георгиева Ненова 
Тотю Рашков Тотев 
Мариета Генчева Петрова 
Цветомира Кирилова Йорданова-
Елка Йорданова Методиева 
Милен Илиев Карловски

5. Видин

Диана Гервасова Димитрова
Росен Любомиров Иванов
Филип Илиянов Филипов

6. Враца

Цецко Борисов Илиев

Васил Владимиров Костадинов

Венцислав Георгиев Георгиев

Русанка Антова Койнарска

Младен Александров Младенов

7. Габрово

Мария Цветкова

Зарка Маринова

Величка Ковачева

Мая Иванова

10. Кюстендил

Коста Костов

Иво Ангелов

12. Монтана

Венцислав Георгиев Георгиев

Русанка Антова Койнарска

Васил Владимиреов Костадинов

Цецко Борисов Илиев

13. Пазарджик

Пламен Йорданов Тодоров

Свилен Николов Момчилов

Стефан Георгиев Стоянов

Станой Александров Станчев

Стефан Димитров Русчуков

Вили Цонева Георгиева

14. Перник

Росен Любомиров Иванов

Велка Василева Харизанова

Силвия Бонева Райчева

Красимира Йорданова Лозанова

15. Плевен

Цветан Кунов

Калоян Кунов

Иван Иванов

Величко Мотов

Русанка Мотова

Пламен Атанасов

16. Пловдив град

Живко Делчев

Детелина Делчева

Цветелина Стоянова

Ивайло Тодоров

Миглена Стоянова

Пламен Тодоров

Свилен Момчилов

17. Пловдив Област

Стефан Стоянов

Станий Станчев

Стефан Рискчуков

Вили Георгиева

Пламен Ямболов

Николай Коев

Албена Попова

18. Разград

Андрей Рафаилов

Валентина Пенева

19. Русе

Никола Стоянов Стоянов

Мирослав Христов Кирилов

Неделчо Колев Неделчев

Стефан Георгиев Габровски

Петър Стоянов Стоянов

Ивета Симеонова Рекинова

Милко Живков Петков

Ясен Робертов Енчев

20. Силистра

Неделчо Колев Неделчев
Вася Константинова Колева
Ивета Симеонова Рекинова
Петър Стоянов Стоянов
Милко Живков Петков
Цветелина Сашкова Стоянова
Мирослав Христов Кирилов
Никола Стоянов Стоянов

21. Сливен

Валери Димитров

Стоян Вълев

23 МИР София

Лидия Хаджиева

Марияна Маджарска

Петър Колев

Николай Коев

Бранимир Аслански

Ивайло Илиев

Явор Атанасов

Николай Янев

24 МИР София

Николай Цветков

Ангел Топчийски

Велислава Тодорова

Полина Декова

Пламен Борисов

Илиана Хаджиева 

25 МИР София

Младен Младенов

Климент Шопов

Диана Димитрова

Теодор Николов

Филип Филипов

Петър Конов

Александър Гунев

26. София Област

Станислав Косаков

Велислава Тодорова

Полина Декова

Дария Захариева

Радослав Антонов

27. Стара Загора

Живко Делчев Делчев
Детелина Иванова Делчева
Стоил Петров Кайряков
Калоян Денков Господинов

28. Търговище

Александър Захариев

Тенчо Димов
Юлиян Николов

29. Хасково

Пламен Димитров Ямболов
Стоил Петров Кайряков
Калоян Денков Господинов
Миглена Димитрова Стоянова
Петьо Анастасов Хаджиев
Николина Тодорова Тодорова
Албена Благоева Попова

30. Шумен

Тенчо Койчев Димов

Александър Славчев Захариев

Юлиян Иванов Николов

Валентина Живкова Пенева

31. Ямбол

Тодор Николаев Абаджиев

Христо Димчев Христов 

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

16907

1

Izalina

23.02 2017 в 11:51

Не знам що за партия е това, ама ми прави впечатление съвпадението във фамилните имена на водачите в някои градове ;)