Кандидатът за кмет на София на ГЕРБ-СДС Антон Хекимян, който остана трети на вота вчера, коментира за първи път резултатите с пост във фейсбук.
За мен и може би за тези, които не гласуваха, предстои труден избор между държавна сигурност и държавна собственост! И да - всеки носи отговорност за изборите си. Аз моя го направих и не съжалявам. Ще работя и ще го отстоявам!, заявява Хекимян.
Той благодари на всички, които са гласували за него и поздравява кандидатите, които отиват на балотаж.
Притеснителни са резултатите от този вот: първият е първи с едва 34 000 гласа (към момента) от имащи право на глас 1 100 000… В същото време в София 4,1% не подкрепят никого и този резултат расте!, пише още Антон Хекимян.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
2878
8
30.10 2023 в 16:10
Това момче не ще да е арменче, твърде глуповато е.
3360
7
30.10 2023 в 13:56
4135
6
30.10 2023 в 13:49
Скапаняк
4135
5
30.10 2023 в 13:48
Лууузър ;p
L
3320
4
30.10 2023 в 13:32
3168
3
30.10 2023 в 13:27
Буци го употреби и сега ще тъне в забрава.
20482
2
30.10 2023 в 13:08
Сега пак, хем наср@но, хем чурулика!
3000
1
30.10 2023 в 12:59
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други