
Манчестър Сити удари по Юнайтед, като измъкна португалския халф Бернардо Силва. "Гражданите" ще платят 50 милиона евро на Монако за плеймейкъра, съобщава ВВС.
22-годишният техничар вече е в Манчестър за прегледи, като ще стане официално част от клуба от 1 юли. Сделката трябва да бъде обявена до края на вечерта.
Силва направи уникален сезон за френския шампион. Той изигра 58 мача този сезон, като отбеляза 11 гола и записа 12 асистенции. Португалецът се представи брилянтно и в двата мача срещу Сити от Шампионската лига.
Иначе съдбата на Силва е повече от интересна. Той не успява да пробие в родния Бенфика. Играе в "Б" тима, преминава при мъжете, но след едва един мач за цял сезон е пратен под наем в Монако.
Тимът на Гуардиола финишира трети в Англия и готви поредната мащабна селекция. Освен аса на Монако към "Етихад" се е насочил националът Кайл Уокър от Тотнъм. Десният бек не иска да остава в Северен Лондон.




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Втори украинец е арестуван за взривяването на Северен поток
В ChatGPT вече ще има реклами за потребители от 31 европейски държави
Нидерландският премиер подкрепи страната си срещу отбора на своя годеник
Жестоко убийство в Съединение, разфасован е млад мъж